نمناک اخبارحوادث ربودن دختر جوان به خاطر هزینه عروسی
عروسی ، هزینه عروسی
زوج جوانی برای تامین مخارج عروسی خود دست به آدم ربایی دختر اقوامشان زدند. دختر گروگان گرفته شده در فرصتی مناسب توانسته بود به کمک مردم از چنگ گروگانگیرها فرار کند.
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1394

گروگانگیران در اعترافات اولیه شان مدعی شدند برای تأمین مخارج جشن عروسی شان دست به آدم ربایی زدند. چند روز قبل دختر جوانی نزد مأموران انتظامی پایتخت رفت و گفت ساعتی قبل زن و مردی جوان او را ربوده بودند تا از خانواده اش باج خواهی کنند اما وی توانسته از دست آنها فرار کند.

وی در توضیح این ماجرا گفت:من در کار آموزش زبان انگلیسی هستم.
 
دستگیری
 
چند روز قبل زنی تماس گرفت و برای آموزش خصوصی با من قرار گذاشت. وقتی به محل ملاقات مان رفتم او همراه مردی جوان من را به زور سوار خودروی شان کردند. مرد جوان عینک دودی به چشمش زده بود و نمی توانستم چهره اش را به خوبی ببینم.
 
او چند دقیقه بعد پیاده شد تا از طریق تلفن عمومی با خانواده ام تماس بگیرد. آنطور که شنیدم آنها می خواستند از پدرم 300میلیون تومان باج بگیرند. درحالی که فقط من و زن جوان در خودرو بودیم من با داد و فریاد از رهگذران کمک خواستم و توانستم از ماشین پیاده شوم.
 
مرد جوان که این شرایط را دید تلفن را رها و همراه همدستش از آنجا فرار کرد.
 
به دنبال این شکایت تحقیقات در این باره آغاز شد. رهگذران توانسته بودند شماره پلاک خودروی آدم ربایان را یادداشت کنند و همین سرنخ به دستگیری آدم ربایان منجر شد. زن و مرد جوان که نامزد یکدیگر هستند در جریان بازجویی ها اتهام شان را پذیرفتند.
 
زن جوان گفت:نامزدم گفت یکی از اقوامش وضعیت مالی خوبی دارد و اگر دختر او را بدزدیم می توانیم از او پول زیادی بگیریم و با آن جشن عروسی بگیریم و من هم موافقت کردم. تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

ربودن دختر جوان به خاطر هزینه عروسی

ربودن دختر جوان به خاطر هزینه عروسی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف