نمناک اخبارحوادث ربودن دختر 3 ساله توسط مرد معتاد در خانی آباد
ربودن دختر ، آدمربارژیی
مرد 23 ساله ای که به مواد مخدر هروئین اعتیاد داشت پس از ربودن دختر سه ساله، طلاهای او را سرقت کرده بود به جرم آدم ربایی و سرقت روانه زندان شد.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1394

هفتم اردیبهشت امسال مردی هراسان با مراجعه به کلانتری خانی آباد از ربودن دختر سه ساله اش خبر داد. این مرد در شکایتش گفت:ساعت 4 بعدازظهر دخترم به نام رومینا مشغول بازی در خیابان بود که به طور ناگهانی ناپدید شد.

همه جا را دنبال او گشتیم اما اثری از دخترم نبود. یکی از مغازه داران محل مدعی شد مرد معتادی را دیده که رومینا را با خود می برد. با اعلام شکایت، تحقیق برای یافتن دختر سه ساله آغاز شد و بعد از گذشت پنج ساعت ماموران او را حوالی خانه شان پیدا کردند. با تحویل کودک به خانواده اش آنها در شکایتی مدعی شدند گوشواره، گردنبند و دستبند رومینا به سرقت رفته و او از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

با اعلام این شکایت تحقیقات برای دستگیری مرد کودک ربا آغاز شد تا این که 23 اردیبهشت ماه پدر رومینا به پلیس مراجعه کرد و گفت دو نفر از اهالی محله مرد معتاد را در یکی از خیابان ها دیده و او را دستگیر کرده اند. با انتقال مرد 39 ساله او به سرقت طلاهای کودک اعتراف کرد.

روز گذشته با انتقال مسعود ـ متهم ـ به دادسرای امور جنایی، او گفت:به ماده مخدر هروئین اعتیاد دارم و کارتن خواب هستم. روز حادثه دختر بچه را تنها در خیابان دیدم و وسوسه شدم او را ربوده و طلاهایش را سرقت کنم. دختر بچه را ربودم و چند خیابان پایین تر با سرقت طلاهایش، او را رها کردم. طلاهای سرقتی را به یک طلافروش در عبدل آباد 95 هزار تومان فروختم.

با اعترافات مرد کودک ربا، او به اتهام آدم ربایی و سرقت با دستور بازپرس محسن مدیر روستا بازداشت و روانه زندان شد.

ربودن دختر 3 ساله توسط مرد معتاد در خانی آباد

ربودن دختر 3 ساله توسط مرد معتاد در خانی آباد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 36
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 30 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف