نمناک اخبارحوادث ربودن دختر 8 ماهه از مقابل چشم پدرش در تهران + عکس
دختر ، دزدیدن دختر
بنیتا دختر 8 ماهه با خودرو پدرش ربوده شد،سارق خودرو پراید را با دختر 8 ماهه ای که داخل آن بود، سرقت کرد.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1396
بازدید : 13,891 نفر

ربودن دختر 8 ماهه در مقابل چشمان پدرش

ساعت 10:30 صبح روز پنج شنبه 29 تیرماه امسال مردی سراسیمه خودش را به مأموران پلیس کلانتری مشیریه در جنوب تهران رساند و از سارق خودرو به اتهام سرقت خودرو و ربودن دختر 8 ماهه اش شکایت کرد. شاکی در توضیح ماجرا گفت:لحظاتی قبل همراه دختر 8 ماهه ام با خودروی پرایدم از پارکینگ خانه ام خارج شدیم. خودروام را کنار در پارک کردم و برای بستن در پارکینگ پیاده شدم.

دختر

خودروام روشن بود و دختر 8 ماهه ام در صندلی جلو نشسته بود که ناگهان مرد جوانی پشت فرمان نشست و حرکت کرد. به سرعت خودم را به خودرو رساندم و برای اینکه مانع حرکت او شوم خودم را روی کاپوت پراید انداختم، اما سارق ویراژ داد و من از روی کاپوت به زمین افتادم و سارق هم با دختر 8 ماهه ام از محل گریخت.

با طرح این شکایت، پرونده به دستور قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی سارق خودرو آدم ربا در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت. مأموران در نخستین گام دوربین های مداربسته محل حادثه را بازبینی کردند.

دوربین چهره متهم را ضبط کرده بود. بدین ترتیب عکس متهم در اختیار مأموران گشت پلیس قرار گرفت.

مأموران عصر روز جمعه هنگام گشت زنی مرد جوانی را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند. متهم صبح دیروز در بازجویی ها جرم خود را انکار کرد. وی مدعی شد که با موتور سیکلت مسافرکشی می کند و اصلاً در جریان سرقت خودروی پراید و نوزاد ربایی نیست.

پدر بنیتا گفت:من از سارق درخواست دارم دخترم را نزدیک شیرخوارگاهی یا در نقطه ای از مرکز شهر رها کند و من قول می دهم از شکایت خودم صرف نظر کنم.

ربودن دختر 8 ماهه از مقابل چشم پدرش در تهران + عکس

ربودن دختر 8 ماهه از مقابل چشم پدرش در تهران + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 32
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 24 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف