نمناک اخبارجامعه ربودن همسر توسط مرد معتاد برای فرار از مهریه سنگین
ربودن همسر ، فرار از پرداخت مهریه
ربودن همسر برای فرار از پرداخت مهریه ای به میزان 1000 سکه طلا سناریوی هولناکی بود که مرد معتاد در پیش گرفت. زن جزئیات را شرح داد.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1394

جزئیات ربودن همسر برای فرار از مهریه!

زن ٤٤ ساله که در آستانه جدایی از همسرش مهریه هزار سکه ای را به اجرا گذاشته بود، هرگز تصور نمی کرد شوهرش سناریوی هولناکی را برای فرار از پرداخت مهریه طراحی کند.

صبح دیروز زن ٤٤ ساله با مراجعه به شعبه هشتم دادسرای جنایی به بازپرس ایلخانی گفت:«من فوق لیسانس جامعه شناسی دارم و حدود یک سال و نیم است که با همسرم اختلاف داریم و پای مان به دادگاه خانواده کشیده شد.

همسرم ٢ پسرم را از من گرفت و در آستانه جدایی قرار گرفتیم. درحالی که پرونده مان در دادگاه خانواده در حال رسیدگی بود، من مهریه ام را به اجرا گذاشتم و یک زمین و خانه ای را که مال همسرم بود، به عنوان مهریه گرفتم. همین موضوع باعث شد او نقشه ای هولناک برایم طراحی کند.

یک شب که از محل کارم خارج شدم، ٢ زن و یک مرد ناشناس من را به زور سوار خودرو پراید کردند. در داخل خودرو چند کاغذ را به من دادند و گفتند که باید آنها را امضا کنم، تا آزاد شوم. مقاومت کردم و به همین خاطر مرا به یک کمپ ترک اعتیاد بردند و در آنجا حبسم کردند. ٢ روز در این کمپ بودم و هر چه به کارکنان آنجا گفتم که من اعتیاد ندارم و قربانی انتقام گیری همسرم شده ام، کسی حرفم را باور نکرد.

در این مدت هم من را شکنجه دادند و با من بدرفتاری کردند. تا این که ٢ روز بعد از حبس شدنم در این مکان، از من آزمایش اعتیاد گرفتند و مشخص شد که من اعتیاد ندارم. به همین خاطر به همسرم زنگ زدند تا من را به او تحویل دهند. همان موقع بود که متوجه شدم همسرم در این ماجرا نقش داشته و آن کاغذهایی که برای امضا گرفتن از من بود، نقشه هولناک شوهرم بوده است. همسرم به کمپ آمد و من را تحویل گرفت و وقتی به او گفتم که رازش را فهمیده ام، دوباره کاغذهایی را مقابلم گذاشت و خواست که آنها را امضا کنم.

این برگه ها برای آن بود که نشان دهد من ٤٠٠ میلیون تومان به همسرم بدهکار هستم. این بار نیز مقاومت کردم و برای همین همسرم دوباره من را به یک کمپ دیگر در حوالی تهرانپارس برد. در این کمپ هم یک روز حبس بودم تا این که پس از گرفتن آزمایش اعتیاد، مسئولان آنجا متوجه موضوع شدند و اجازه دادند تا با برادرم تماس بگیرم. برادرم به دنبالم آمد و من توانستم از دام همسرم فرار کنم.»

با ادعاهای این زن، تحقیقات برای روشن شدن زوایای مبهم پرونده به دستور قاضی ایلخانی آغاز شد.

ربودن همسر توسط مرد معتاد برای فرار از مهریه سنگین

ربودن همسر توسط مرد معتاد برای فرار از مهریه سنگین
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از روزنامه همشهری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف