نمناک اخباراقتصاد ثبت آنلاین گوشی های مسافری در سامانه رجیستری
رجیستری ، رجیستری گوشی
گمرک ایران در اطلاعیه ای از آغاز ثبت آنلاین گوشی های مسافری در سامانه ریجستری خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1397

ثبت آنلاین گوشی های مسافری در سامانه گمرک

مهر؛ بر اساس اعلام گمرک، ثبت گوشی های مسافری در سامانه های رجیستری از امروز به صورت آنلاین انجام می شود. 

گمرک ایران در اطلاعیه ای به مسافران و متقاضیان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری اعلام کرد که ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری آنلاین شده و ضروری است متقاضیان ثبت گوشی های مسافری نکاتی را در نظر داشته باشند. 

در این اطلاعیه آمده است:به اطلاع می رساند در بروزرسانی اخیر سامانه «اظهارنامه گمرکی تلفن همراه» این امکان اضافه شده است که بعد از ثبت اطلاعات و پرداخت عوارض گوشی به صورت آنلاین اطلاعات به سامانه همتا ارسال خواهد شد و کد فعال سازی از طرف همتا در همان روز پیامک خواهد شد. 

گوشی هایی که قبل از این تاریخ در سامانه ثبت شده و شناسه پرداخت دریافت کرده اند ولی بعد از به روزرسانی سامانه اقدام به پرداخت عوارض کرده اند در مرحله آخر با پیغام «خطا در استعلام imei از سامانه همتا:کد متناظر گمرکی برای این شناسه (IMEI) تعریف نشده است» مواجه می شوند که اطلاعات این دسته بعد از بررسی های لازم به همان روش قبل و با ارسال فایل از سمت گمرک به همتا انجام خواهد شد و فعال سازی نیز از سمت همتا خواهد بود.

انتهای پیام/م

شروع ثبت آنلاین گوشی های مسافری در سامانه گمرک

این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف