نمناک ورزشلیگ برتر درخواست منصوریان برای رفتن رحمتی از استقلال!
رحمتی استقلال ، شایعه رفتن سید مهدی رحمتی
رحمتی استقلال را ترک خواهد کرد ؟ این سوالی است که باشگاه آبی های پایتخت بعد از انتشار شایعاتی مبنی بر خواسته منصوریان به حذف دروازه بان اول این تیم به ان پاسخ داد.

رحمتی از استقلال می رود ؟

دبیر هیئت مدیره استقلال نسبت به یک شایعه عجیب که روز گذشته در فضای مجازی پخش شده است واکنش نشان داد.

در فاصله4 روز بعد از شکست عجیب استقلال برابر العین اخباری منتشر شده است که مهدی رحمتی نامش در لیست فروش باشگاه استقلال قرار گرفته است و منصوریان بعد از شکست 6 بر یک تیمش دیگر تمایلی به ادامه حضور او ندارد.

این اخبار در حالی دیروز در فضای مجازی دست به دست می شود که رحمتی طبق آمار رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی که 6 گل از العین دریافت کرد، 6 گل مسلم را هم مهار کرد و به نظر نمی رسد منصوریان دلخوری از عملکرد کاپیتان تیمش داشته باشد.

رحمتی استقلال

باشگاه استقلال شایعه رفتن رحمتی از استقلال را رد کرد

نکته عجیب تر این که امروز حتی در فضای مجازی خبرهای عجیبی در مورد جانشین مهدی رحمتی هم مطرح شده است که این موضوع ابعاد ماجرا را پیچیده تر از قبل می کند.

با این حال پندار توفیقی با رد کردن این شایعات گفت:حتی دامن زدن به این شایعات هم اشتباه است. رحمتی کاپیتان استقلال است و هر اتفاقی که بیفتد به طور قطع تا 2 سال دیگر کاپیتان استقلال باقی خواهد ماند. او با ما قرارداد دارد و ما کاپیتان تیم خود را از دست نمی دهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا منصوریان درخواستی برای جدایی این بازیکن داده است یا نه هم گفت:نه به هیچ عنوان آقای منصوریان هم چنین درخواستی را مطرح نکرده است.

درخواست منصوریان برای رفتن رحمتی از استقلال!

درخواست منصوریان برای رفتن رحمتی از استقلال!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 34
برگرفته از ورزش سه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف