ردیاب حیوانات
نگهداری از حیوانات حس خوبی را به انسان منتقل می کند اما در این باره که باید بسیار خوب مواظبت کنیم از آن ها می تواند امر قابل توجه ی باشد.

ردیاب حیوانات برای جلوگیری از گم شدن آن ها

نگهداری حیوانات در خانه از گذشته در بین افراد باب بوده است و معمولا وابستگی احساسی زیادی بین حیوانات خانگی و افراد به وجود می آید. به طوری که برخی افراد با مرگ و یا گم شدن حیوانات خانگی خود دچار افسردگی های حاد می شوند. البته این فقط یک روی سکه است و برخی حیوانات خانگی به غیر مسائل عاطفی، حیواناتی ارزشمند و گران قیمت به حساب می آیند. پس باید این سوال را پرسید که بهترین راه برای مراقبت از حیوانات خانگی و جلوگیری از سرقت یا گم شدن آنها چیست؟ در ادامه با ایران رهیاب همراه باشید.

با خرید ردیاب مناسب حیوانات دیگر دغدغه ای ندارید

فرقی نمی کند که مالک یک باغ وحش، یک مجموعه سوارکاری و پرورش اسب های زینتی و یا مالک یک حیوان خانگی باشید، در هر صورت همواره نگران امنیت حیوان خانگی خود هستید. برخی افراد گونه خاصی از حیوانات خانگی را نگهداری می کنند که بسیار گران بها هستند.

برای مثال برخی از نژاد ها خاص سگ و یا گربه، طوطی های خاص و یا حتی اسب های مسابقات حرفه ای که بسیار گران قیمت هستند.

مسلما علاوه بر احتمال گم شدن همواره افرادی نیز به دنبال فرصتی برای سرقت چنین حیواناتی هستند. چاره راه چیست؟ مسلما با دستگاه های جی پی اس و ردیابی آشنایی نسبی دارید و می دانید که جی پی اس چیست؟ اما تابحال به خرید ردیاب حیوانات به عنوان راه حلی همیشگی و دائم فکر کرده اید؟ 

مزیت خرید ردیاب حیوانات چیست؟

شاید به این فکر کنید که چرا باید به استفاده از ردیاب برای جلوگیری از گم شدن حیوانات خانگی پرداخت؟ یا شاید هزینه های خرید ردیاب حیوانات را بالا بدانید، در صورتی که چنین نیست.برخلاف گذشته ردیاب ها کاربرد عمومی تری دارند و دیگر فقط محصولی برای اهداف نظامی نیستند. همچنین دیگر نیاز به استفاده از مجوزهای خاص در خرید یک ردیاب ندارید.

ردیاب سگ

ردیاب هایی که برای حیوانات  تولید می شوند دارای ویژگی های خاصی در طراحی هستند تا به سادگی قابل تشخیص نبوده و در عین حفظ ظرافت در تولید، دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت، ضربه و دما هم باشند. ردیاب حیوانات ابزاری کوچک و کاربردی است و با خرید یک ردیاب مناسب می توانید برای همیشه دغدغه گم شدن و یا سرقت حیوان خانگی را فراموش کنید و این مهمترین مزیت ردیاب حیوانات است. با این مقدمه می توانیم به بررسی امکانات انواع جی پی اس و ردیاب حیوانات بپردازیم. 

ردیاب ها چه امکاناتی دارند؟ راهنمای انتخاب ردیاب

همانطور که انتظار می رود و از نام این دستگاه ها پیداست، ردیاب ها ابزاری برای پیدا کردن محل، موقعیت جغرافیایی و مسیرهای طی شده توسط انسان، وسایل نقلیه و یا حیوانات هستند. با استفاده از ردیاب ها برای حیوان خاگی تان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنیا به ردیابی و دریافت اطلاعات مکان یابی بپردازید.

ردیاب حیوانات

اگر به دستگاه ردیاب تنها به عنوان ابزاری برای حیوان خانگی خود نگاه کنید، مسلما انتظار زیادی از ردیاب نخواهید داشت و همین که فرایند ردیابی به خوبی انجام شود انتظار شما نیز برآورده می شود. اما می توانید برای حیوانات خود به استفاده از یک ردیاب شخصی هم بپردازید. چرا؟

ردیاب های شخصی دارای امکانات متفاوتی هستند و برای مثال قابلیت شنود در آنها وجود دارد. همچنین یکی دیگر از قابلیت های ردیاب های شخصی امکان درخواست کمک اضطراری به کمک دکمه s.o.s است. برای مثال می توانید یک ردیاب شخصی برای حیوان خانگی خود استفاده کنید و امنیت خودتان را هم تامین کنید. سادگی نصب و استفاده از چنین ردیاب هایی باعث شده است تا به ردیاب شخصی بدون نصب یا ردیاب مخفی نیز شهرت پیدا کنند.

بررسی بهترین ویژگی های ردیاب ها

البته این موارد تنها امکانات و قابلیت های ردیاب ها نیست. تمامی ردیاب ها دارای حافظه داخلی هستند که برای ثبت اطلاعات ردیابی مورد استفاده قرار می گیرند. وابسته به ظرفیت و کیفیت محصول تولیدی میزان نگهداری این اطلاعات در ردیاب نیز متفاوت است.

در برخی از مدل های باکیفیت ردیاب ها اطلاعات ثبت شده بین 3 تا 6 ماه درون حافظه نگهداری می شود. این ویژگی در ردیاب به خصوص برای افرادی که قصد کنترل فرزندان خود را دارند راه حل مناسبی است. اما شاید بهترین کاربرد آن برای خانواده هایی است که افراد سالمند یا آلزایمری در خانه خود دارند.

ردیاب سالمندان

دغدغه مراقبت از سالمندان و افراد آلزایمری یکی از شایع ترین نگرانی های خانواده هاست و استفاده از یک ردیاب شخصی برای سالمندان می تواند بهترین راهکار ممکن باشد. همچنین افرادی که از ناوگان های حمل و نقل موتوری و یا انواع خودرو ها در کسب و کار خود استفاده می کنند نیز می توانند به استفاده از ردیاب بپردازند.

راهنمای خرید ردیابی مناسب و ارزان قیمت

با توجه به اطلاعات عنوان شده، شاید در این مرحله به دنبال خرید یک ردیاب مناسب برای خودرو، ردیاب شخصی، موتورسیکلت و یا حتی ردیاب حیوانات باشید. چطور یک ردیاب خوب انتخاب کنیم؟ مسلما برای پاسخ به این سوال ابتدا باید نیاز خود را بررسی کنید. هدفتان از خرید ردیاب چیست؟ وقتی هدفتان از خرید ردیاب مشخص باشد به راحتی و با بررسی قیمت ردیاب و انواع آنها می توانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

برای مثال همانطور که پیش تر هم گفته شد، می توانید از ردیاب شخصی به عنوان ردیاب حیوانات نیز استفاده کنید تا بدین طریق به قول معروف با یک تیر دو نشان بزنید. هم برای همیشه از امنیت حیوان خانگی تان مطمئن شوید و با توجه به حضور همیشگی حیوان در کنارتان، امنیت خودتان را هم برقرار کنید.

با ردیاب حیوانات از گم شدن آنها و افسردگی خودتان جلوگیری کنید

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی