نمناک اخبارسیاست ویژگی های رزمایش مدافعان حریم ولایت سپاه
سردار حاجی زاده ، فرمانده نیروی هوافضای سپاه
سردار حاجی زاده با اشاره به برگزاری مرحله اصلی رزمایش مدافعان حریم ولایت گفت: ما با تکیه بر توانمندی خود دستی به سمت دشمن دراز نکردیم و هیچ وابستگی به آنان نداریم.
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395
بازدید : 1,527 نفر

جزئیات رزمایش مدافعان حریم ولایت به روایت سردار حاجی زاده

فرمانده نیروی هوافضای سپاه سردار حاجی زاده در واکنش به بهانه جویی آمریکایی ها پیرامون آزمایش های موشکی ایران با تأکید بر اینکه دشمنان امنیت ما را هدف قرار داده اند، گفت:اگر دشمن دست از پا خطا کند موشک های ما غرش کنان بر سر آنها فرود می آید.

سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه برگزاری مرحله اصلی رزمایش "مدافعان حریم ولایت" با اشاره به ویژگیهای این رزمایش پدافندی اظهار داشت:رزمایش فرماندهی پدافند نیروی هوافضا پس از انجام موفقیت آمیز مراحل مقدماتی امروز وارد مرحله اصلی شد.

وی افزود:این رزمایش از جنس رزمایش های سالانه بوده و در منطقه ای به وسعت 35 هزار کیلومتر مربع درون کویر برگزار می شود. 

سردار حاجی زاده

سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه 

 وی استفاده از سامانه ها و تجهیزات کاملا بومی و ایرانی را از وجوه برجسته این رزمایش عنوان و تصریح کرد:تمامی ادوات به کارگیری شده در این رزمایش پدافندی اعم از سامانه های موشکی، سامانه های راداری، مراکز کنترل فرماندهی و جنگ الکترونیک بومی و ساخته ی دست دانشمندان و متخصصان ایران اسلامی است.

حاجی زاده با تأکید بر اینکه پیچیدگی سامانه های پدافندی ده ها برابر بیشتر از موشک و پهپاد است، گفت:ما تجربه تحقیق و خودکفایی در بخش موشکهای زمین به زمین و هوشمند و پهپادها را داریم اما سامانه های پدافندی به دلیل آنکه مجموعه ای از پروژه های تحقیقاتی پیچیده ی درهم تنیده است، برخوردار از دشواریهای زیادی است.

وی از سامانه موشکی سوم خرداد بعنوان بزرگترین پروژه تحقیقاتی به ثمر رسیده کشور یاد کرد و افزود:امروز بحمدالله با همت و مجاهدت فرزندان ایران اسلامی استخوان بندی تحریم های دشمن در حوزه پدافندی کاملا خرد شده است.

حاجی زاده در بخش دیگری از سخنانش تهدید ایران توسط برخی مقامات آمریکایی را یاوه گویی بیش ندانست و تصریح کرد:با شناختی که از توان نیروهای مسلح و خودمان داریم با اطمینان اعلام می کنم که تهدید خارجی برعلیه نظام اسلامی ما کارساز نیست.

 

سردار حاجی زاده

سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه 

 وی با تأکید بر اینکه روند تقویت قدرت ما بیش از 37 سال است که تداوم دارد، گفت:ما بر قدرت لایزال الهی تکیه داریم در حالی که آمریکایی ها اتکا به تجهیزات و قدرت مادی دارند و در این شرایط هر اتفاقی رقم بخورد به طور قطع ما پیروز میدان خواهیم بود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تأکید بر اینکه در تولید و تقویت توانمندی دفاعی حتی لحظه ای هم درنگ نخواهیم کرد گفت:ما با تکیه بر توانمندی خود دستی به سمت دشمن دراز نکردیم و هیچ وابستگی به آنان نداریم.

حاجی زاده در واکنش به بهانه جویی آمریکایی ها پیرامون آزمایش های موشکی ایران با تأکید بر اینکه دشمنان امنیت ما را هدف قرار داده اند، گفت:پرداختن به مسائلی مانند توانمندی و دانش هسته ای، اقتدار موشکی و مسائلی از این دست تنها بهانه ای برای دشمنی آنها با نظام اسلامی و ملت ایران است؛ ما برای دفاع از امنیت ملت ایران شبانه روز تلاش می کنیم و اگر دشمن دست از پا خطا کند موشک های ما غرش کنان بر سر آنها فرود می آید.

ویژگی های رزمایش مدافعان حریم ولایت سپاه

ویژگی های رزمایش مدافعان حریم ولایت سپاه
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از جام جم آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف