نمناک سرگرمیگوناگون رستوران جالبی که در زیر دریا قرار دارد! + تصاویر
اخیرا رستورانی در کشور نروژ رونمایی شد که توانست با استقبال بی نظیر گردشگران روبرو شود.

رستورانی که در زیر دریا قرار دارد !

برای آنکه کسب و کار هر یک از ما با موفقیت روبرو شود، بیشتر باید سعی کنیم تا با با یک ایده ای خلاقانه سعی کنیم تا محصولات خودمان و یا کسب و کار خود را در هر زمینه ای بدون هر گونه تبلیغات گران قیمتی به دیگران آشنا سازیم که این گونه می توان این گونه برداشت نمود که کسب و کاری که در پیش گرفته بودیم، اینک موفق شده است.

اما در مقابل برخی کسب و کارها هستند که با آغاز آنها به خودی خود سال های زیادی را باید صبر کنید تا بتوانید مشتریان ثابت را به کسب و کار خود جذب کنید که این گونه می تواند بسیار زمان بر باشد که یک نوع ریسک می باشد و ممکن است حتی با شکست سنگینی نیز روبرو شویم.

با این وجود ایده ساخت و تهیه یک رستوران بسیار معمول است و با راه رفتن در خیابان می توان به ازای هر خیابان، یک یا چند رستوران را ثبت کرد. اما آیا تا به حال چیزی در مورد رستوران زیر دریا فکر کرده بودید؟؟! آیا تا به حال چنین چیزی به اجرا رسیده است؟؟!

رستورانی که در زیر دریا قرار دارد

بله درست خواندید، رستوران زیر دریا!! کشور نروژ در طی چند سال گذشته تغییرات معماری بسیار زیادی را در سطح خود شاهد بوده است که به همین دلیل مقصد بسیاری از توریست ها می باشد. از این رو اخیرا رستورانی بسیار عجیب و جذاب در این کشور رونمایی شد که در زیر دریا قرار دارد! تصور چنین چیزی بسیار جالب و جذاب است که در حال غذا خوردن هستید و در عین حال تعداد زیادی ماهی از کنار شما در حال عبور هستند!

رستوران زیر دریایی نروژ

این ایده بی شک یکی از برترین و جذاب ترین ایده های چند سال اخیر می تواند شود که در 5 متری پایین تر از سطح زمین، در دریا جای گرفته است که به عنوان بزرگترین رستوران زیر آب شناخته شده می باشد و می تواند سالانه میزان تعداد زیادی از توریست ها در سطح جهان شود.

درضمن، این رستوران از آوریل ماه سال جاری 2019 میلادی افتتاح خواهد شد و می توانید از این رستوران زیر دریایی بازدید کنید و غذای بسیار خوشمزه ای را میل نمایید.

رستوران جالبی که در زیر دریا قرار دارد! + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف