نمناک سرگرمیگوناگون رستورانی عجیب پر از پول + تصاویر
رستوران عجیب ، جلب مشتری
تصاویری جالب و دیدنی از یک رستوران عجیب و غریب که با پول و اسکناس های واقعی پوشیده شده است و گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده را در این بخش از سایت نمناک مشاهده کنید.

اغلب که حرف از رستوران های عجیب و غریب به میان می آید همه ذهن ها به سمت صاحب رستوران کشیده می شود که با ابتکار خلاقانه و جدید رستوران خود را برای جذب مشتری به نوعی متفاوت کرده است تا محبوبیت بیشتری در بین دیگر رستوران ها کسب کند اما این بار با رستوران عجیب و خاص دیگری آشنا می شوید که این رستوران توسط مشتریان به یک رستوران  متفاوت و دیدنی تبدیل شده است.
دیوارهای این رستوران با پول و ها و اسکناس هایی که مردم روی آن یادگاری نوشته اند و به دیوار نصب کرده اند تزیین شده است که شاید هزاران هزار و یا میلیون ها اسکناس وجود داشته است که صاحب آن اینها را یادگاری های ارزشمندی از مردمی می داند که به این رستوران آمده اند و رفته اند.

رستوران عجیب

رستوران عجیب

سال هاست که گردشگران وقتی از آلاسکا عبور می کنند حتما سری هم به رستوران "نمکی" می زنند که دکوراسیون عجیب و غریبی در آن دیده می شود که مشتریان در طول چند دهه آن را به وجود آورده اند.

رستوران عجیب

در این رستوران جمع و جور همه دیوارها با پول و اسکناس های مختلف پوشیده شده است و بر روی همه این اسکناس ها نیز نوشته ای دیده می شود که مردم یادداشت کرده و سپس به دیوار چسبانده اند.

رستوران عجیب

طبق گفته صاحب این رستوران در اوایل دهه 80 میلادی اولین نفر به عنوان یادگاری اسکناسی را به دیوار چسباند و از آن پس هر روز حداقل 1 اسکناس به دیوار چسبانده شده است تا به امروز که همه جا با این یادگاری های ارزشمند پر شده است.

رستورانی عجیب پر از پول + تصاویر

رستورانی عجیب پر از پول + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 25 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف