نمناک فرهنگ و هنرچهره ها کودکان بی سرپرست در رستوران محمدرضا هدایتی + عکس
محمدرضا هدایتی ، خندوانه
محمدرضا هدایتی به قولی که در برنامه خندوانه داده بود عمل کرد و تعدادی کودکان بی سرپرست مهمان رستوران او بودند.

محمدرضا هدایتی در رستورانش میزبان عده ای کودک بی سرپرست بود

کمک کردن و یاری رساندن در زندگی انسان بسیار موثر است ، روح انسان را شاداب می کند و احساس خوشحالی خاصی را در دل انسان به وجود می آورد.کمک کردن روش های متفاوتی دارد و هر کس با توجه به توانایی خود این کار را انجام می دهد و دل عده ای را شاد می کند. محمدرضا هدایتی در برنامه خندوانه قولی را برای خوشحالی عده ای نیازمند داده بود که به تازگی آن را عملی کرده است که در ادامه مطلب تصاویر آن را میبینید.

بعضی کافه ها یا غذاخوری ها هستند که شما می توانید پول دو ظرف را بپردازید، اما فقط یک ظرف را تحویل بگیرید و به جای ظرفی که نخورده اید، کاغذی را روی دیوار برای کسانی که توانایی مالی برای تهیه آن ها را ندارند، بگذارید.

محمدرضا هدایتی در رستورانش میزبان عده ای کودک بی سرپرست بود

«پولش به حساب من»
از این دست کافه ها و رستوران ها زیاد می توان پیدا کرد، اما این بار 4 دختر دور یکدیگر جمع شده اند و کافی شاپ « اتاق 5 » را در لستر راه انداخته اند و در آن برای کسانی که توانایی پرداخت هزینه نوشیدنی یا خوردنی خود را ندارند، شرایطی را برای این افراد به وجود آورده اند که بتوانند با تهیه ژتونی که خودشان پول آن را نپرداخته اند، از نوشیدنی ها و خوردنی های این کافه استفاده کنند.
واجدا یوسف صاحب اصلی کافه به همراه فاطیما، عایشه و ناتالیا این برنامه را پیش می برند و به گفته خودشان وقتی می فهمند چنین مکان هایی در امریکا وجود دارد، به سرشان می زند که چنین کسب و کاری را راه بیندازند. آنها می گویند:ما تلاش کردیم مکانی را به وجود بیاوریم که زن ها و مردها بتوانند برای رهایی از فضای کاری و شلوغ بیرون به آن بیاند و از دورهمی های خانودگی و دوستانه لذت ببرند.

قول محمدرضا هدایتی در خندوانه عملی شد

محمدرضا هدایتی قول خود در برنامه خندوانه را عملی کرد


مهمانی برای کودکان بی سرپرست
محمد رضا هدایتی ، بازیگر و خواننده ایرانی که چندی پیش رستورانی را در تهران راه انداخته بود، چنین اقدامی را راه انداخته بود و در آن این امکان را قرار داده بود که وقتی کسی سفارشی در رستورانش می دهد، می تواند یک سفارش هم برای خیریه بدهد و در این صورت هم در کار خیری شرکت کرده و هم خودش 20 درصد هم تخفیف گرفته است.

 

تصاویر رستوران محمدرضا هدایتی با حضور کودکان بی سرپرست

بعد از این، هر وقت که مبلغ فیش های خیریه به یک میلیون تومان برسد، جمعی از کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست را به رستوران دعوت می کنند. اتفاقی که چند هفته قبل به نتیجه رسید و گروهی از این بچه ها نهار مهمان محمد رضا هدایتی و رستوران او بودند. البته هدایتی که قول این کار را در برنامه خندوانه داده بود، دوربین برنامه هم آن ها را همراهی می کرد. خودش می گوید این کار با کمک های مردم انجام شده و امیدوارم در همه رستوران های شهر این حرکت ادامه داشته باشد.

کودکان بی سرپرست در رستوران محمدرضا هدایتی + عکس

کودکان بی سرپرست در رستوران محمدرضا هدایتی + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از 598-/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف