نمناک سرگرمیگوناگون رستوران وحشتناک در زندان! + تصاویر
رستوران ، خون آشام
رستورانهای عجیبی که برای جلب توجه مشتریان مخصوصا جوانان دست به ابتکارهای جالبی زده و تم های عجیبی را برای طراحی استفاده می کنند. رستوران چینی نیز از این تم های عجیب و وحشتناک بی بهره نبود.
در دنیای پیرامون ما همه چیز عجیب شده است. تکنولوژی های عجیب، ساختمانهای متفاوت، مناظر عجیب ولی زیبا. ایده های متفاوت و جالب منجر به ساخت این مکان ها می شود. رستوران های متفاوت با ایده های عجیب در در سراسر دنیا نمونه دیگر این موارد هستند.
این رستوران ها به خاطر محیط، ویژگی های خاص، طراحی داخلی و نوع دکوراسیون منحصربه فرد خود مورد توجه قرار می گیرند، همین ایده است که بیش از هر عامل دیگری موجب جذب مشتری ها می شوند.
یکی از این رستوران ها در شهر تیانجین چین است که با استفاده از ظاهر زندان در فضای داخلی رستوران خود  مشتری های زیادی را جذب کرده است. نکته جالب این است که بسیاری از مشتریان از سلول های انفرادی و سیاه چاله های این رستوران زندان نما برای سرو غذا استفاده می کنند.
 
رستوران عجیب
 
رستوران عجیب
 
عجیب ترین رستوران دنیا
 
وحشتناک ترین رستوران
 
رستوران
 
رستورانهای ژاپنی متفاوت با تم های خون آشام و زندان و .. نیز مشتریان خاص خود را دارد.

رستوران وحشتناک در زندان! + تصاویر

رستوران وحشتناک در زندان! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
برگرفته از مشرق -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف