نمناک سرگرمیدیدنی ها رستورانی لوکس و مجلل برای پولدار های شیخ نشین دبی
رستوران ، رستورانی در برج العرب جمیرای دبی
رستورانی در برج العرب جمیرای دبی وجود دارد که مکانی رویایی برای شیوخ تجمل گرای این شهر در امارات به حساب می آید.

رستوران رویایی در برج العرب جمیرا

بلندترین ساختمان جهان و بلندترین هتل دنیا در دبی قرار دارد پس جای تعجب نیست که دورنمای شهری چاشنی بهترین رستوران های این شهر بشود. این شهر پر زرق و برق، رستوران های مجلل بلندی دارد که می توانید در آنجا غذا بخورید و از چشم انداز پانارومایی هم لذت ببرید. فقط این را بگوییم که ارتفاع زیاد این رستوران ها و قیمت های فضایی آن ها ممکن است باعث سرگیجه تان شود.

همانطور که می دانید پولدارهای شیخ نشین دبی به خوشگذرانی، اسراف، ریخت و پاش و تفریحات گرانقیمت با هزینه های نجومی معروف هستند. در این مطلب تصمیم داریم به یکی از مکان هایی که این افراد معمولا به آن رفت و آمد دارند بپردازیم.

بنا بر اطلاعات مندرج در "صحیفة صدی الکترونیة" در طبقه بیست و هفتم برج العرب جمیرای دبی، رستورانی با عنوان "الذهب 27" وجود دارد که ساخت آن چیزی نزیدک به 18 ماه طول کشید، اگر وارد این رستوران شوید به هر طرف که می نگرید زرق و برق طلاهای تعبیه شده در نقاط و وسایل مختلف این رستوران چشم را می زند.

محیطی طلاکوب شده که تجمل از در و دیوار آن سرازیر است، برگها و نوشته هایی از جنس زر نیز از دیگر تزئیناتی است که در” الذهب 27 ” به چشم می خورد، همچنین در دکوراسیون آن از طرح طوفان های شنی با جنس طلای 24 عیار الهام گرفته شده و بنای آن 200 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

در دبی جمله ای معروف برای این محیط وجود دارد، گفته شده که این رستوران مشتری های خود را انتخاب می کند، زیرا برای ورود به آن باید رزرو الکترونیکی از قبل انجام شود که معلوم نیست با پذیرش آن از سوی مدیریت رستوران موافقت خواهد شد یا نه، که این موضوع نیز خود رازها دارد،آنها برای این گزینش دلایل خاص خود را دارند که به وضوح از آن پرده برداری نشده است.

قوانین خاص!

درست است که این رستوران از ساعت 18 تا 2 بامداد باز بوده اما سر ساعت 23:30 و 01:30 اخرین مهلتی است که به ترتیب برای سفارش غذا و نوشیدنی از مشتری پذیرفته می شود.

نوشیدنی های اعیانی

یکی از عواملی که در تصمیم گیری پولدارهای خوشگذران در انتخاب این رستوران تاثیر فراوان دارد، نوشیدنی هایی گران قیمتی است که به پول ایران باید بابت هر کدام از آنها 64000 هزار تومان بدهید و در ترکیبات برخی از آنها شیر بز و شتر نیز به کار رفته است.

تصاویری از رستوران لاکچری طلاکوب در برج العرب جمیرا

رستورانی رویایی

رستوران لوکس و گران قیمت در دبی

رستورانی رویایی

رستورانی برای پولدارای شیخ نشین دبی

رستورانی رویایی

رستوران لاکچری در دبی

رستورانی رویایی

رستوران رویایی در دبی

رستورانی رویایی

رستورانی رویایی برای پولدار های شیخ نشین دبی

رستورانی رویایی

رستورانی در طبقه 27 برج العرب جمیرا دبی

رستورانی رویایی

رستوران لاکچری طلاکوب در برج العرب جمیرا

رستورانی رویایی

رستوران گران قیمت و رویایی در دبی

رستورانی رویایی

رستوران گران قیمت و رویایی در دبی

رستورانی رویایی

رستوران گران قیمت و رویایی در دبی

رستورانی رویایی

رستوران گران قیمت و رویایی در دبی

رستورانی لوکس و مجلل برای پولدار های شیخ نشین دبی

رستورانی لوکس و مجلل برای پولدار های شیخ نشین دبی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبر نگاران -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف