نمناک ورزشفوتبال افشاگری از شایعه رسوایی اخلاقی بزرگ ملی پوشان
رسوایی اخلاقی ، فساد بازیکنان فوتبال
خبر حضور بازیکنان مطرح و معروف تیم ملی در مکان غیر اخلاقی و رسوایی اخلاقی آن ها پس از 27 سال تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1395
بازدید : 2,724 نفر

تکذیب حضور 5 ملی پوش فوتبال در مکان غیر اخلاقی

سرمربی سابق تیم ملی از یک دروغ بزرگ میگوید , او خبر حضور 5 بازیکن تیم ملی در مکان غیر اخلاقی را تکذیب کرد.

مهدی مناجاتی که در دو دیدار رفت و برگشت ایران و چین در مقدماتی جام جهانی 1990 سرمربی تیم ملی بود، درباره اتفاقات رخ داده در اردوی تیم ملی قبل از مسابقه با چین در پکن اظهار داشت:در فاصله 48 ساعت قبل از مسابقه رفت ایران در برابر چین اعلام شد که 5 بازیکن اصلی من حق بازی مقابل حریف را ندارند و محروم هستند.

رسوایی اخلاقی

عکس مهدی مناجاتی

تیم ایران بدون این بازیکنان در دو مسابقه رفت و برگشت با چین مسابقه داد و سرانجام با تفاضل گل کمتر شانس صعود به مرحله بعد را از دست داد اما آن اتفاق شوک بزرگی برای فوتبال ایران بود.

وی ادامه داد:به این ترتیب پس از پایان مسابقات مقدماتی جام جهانی تغییرات فراوانی در فوتبال کشور رخ داد از جمله تغییر در کادرفنی و ریاست فدراسیون. همچنین اندکی پس از این مسابقات رئیس سازمان تربیت بدنی نیز تغییر کرد. این دقیقا سناریویی بود که پیش از بازی چین برای تیم ما طراحی شده بود.

سرمربی سابق تیم ملی درباره شایعات مطرح شده پیرامون 5 بازیکن تیم ملی که در آن مقطع مبنی بر حضور آنها در یک مکان غیراخلاقی در چین مطرح شد اذعان داشت:این یک دروغ بزرگ بود. بازیکنانی که نام شان مطرح بود، همگی از نفرات منظم تیم بودند و من از آنها بی انضباطی ندیدم.

مناجاتی افزود:همه اتفاقات از داخل ایران رخ داده بود. تمام این موضوعات خطی بود تا تیم را زمین بزنند تا نتیجه نگیریم و بهانه لازم برای تغییرات فراهم شود.

افشاگری از شایعه رسوایی اخلاقی بزرگ ملی پوشان

افشاگری از شایعه رسوایی اخلاقی بزرگ ملی پوشان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف