نمناک اخبارسیاست احتمال برکناری ترامپ بخاطر رسوایی بزرگ!!!
رسوایی ترامپ ، ترامپ
رسوایی جدید ترامپ که از سوی استادان حقوق آمریکا به میان کشیده شده است می تواند اوضاع دونالد ترامپ را کاملا دگرگون سازد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395

رسوایی ترامپ و احتمال برکناری او

 وکلای ترامپ تلاش می کنند تا رسیدگی به پرونده "دانشگاه ترامپ" را تا بعد از بیستم ژانویه به تاخیر بیندازند تا این موضوع، مراسم تحلیف ترامپ وی را تحت تاثیر قرار ندهد.

وکلای رئیس جمهور منتخب آمریکا درحالی دست به چنین تلاشی زده اند که شمار زیادی از آمریکایی ها با حضور در خیابان ها، کنار گذاشتنن ترامپ از ریاست جمهوری به اتهام فریبکاری و کلاهبرداری را خواستارند.
 
"کریستوفر پیترسون" استاد حقوق در گفت وگو با رسانه های آمریکایی تاکید کرده است که براساس قانون آمریکا در صورت فراهم شدن ادله کافی در خصوص ارتکاب جرم هایی چون کلاهبرداری از سوی ترامپ، اعضای کنگره می توانند وی را کنار بگذارند و برای او جایگزین تعیین کنند.
 
رسانه های آمریکایی امروز به بررسی راه های قانونی برای برکناری ترامپ از جمله حق افکار عمومی برای مطالبه برکناری وی در صورت ارتکاب عمل خلاف قانون، پرداختند.
 
گفته می شود که ده ها هزار آمریکایی روز جمعه در پیام هایی اینترنتی با عنوان "ترامپ را برکنار کنید"، برکناری وی را از کنگره مطالبه و تاکید کردند که ترامپ را فردی کلاهبردار، نژادپرست، ضد مهاجر و قائل به تبعیض میان زن و مرد می دانند.
 
رییس جمهور منتخب آمریکا درگیر پرونده ای قضایی است که بر اساس آن، دانشگاه وی که سال 2010 تعطیل شد، به گمراه کردن هزاران نفر که بابت شرکت در سمینارهای یادگیری استراتژی سرمایه گذاری ترامپ، 35 هزار دلار شهریه پرداخت کرده اند، متهم است.

 

احتمال برکناری ترامپ بخاطر رسوایی بزرگ!!!

احتمال برکناری ترامپ بخاطر رسوایی بزرگ!!!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف