نمناک سرگرمیگوناگون مادر و دختری که بعد از 80 سال بهم رسیدند !
زنی پس از 60 سال جستجو بالاخره بعد از 80 سال مادرش را پیدا کرد و با وی ملاقات کرد.

رسیدن مادر و دختر به یکدیگر پس از 80 سال

بازنشسته ایرلندی که در پرورشگاه بزرگ شده بود دیدار غافلگیر کننده ای با مادر 103 ساله خود پس از شش دهه جستجو داشت و این آغاز ماجرای خواندنی دیدار مادر و دختری است که در بخش سرگرمی نمناک خواهید خواند.

پیر زن 81 ساله در پرورشگاه خانه بتانی در دوبلن بزرگ شد و درباره مادرش که او را به دنیا آورده بود اطلاعی نداشت اما پس از جستجوی 61 ساله و درخواست برنامه لایولین بازدید کوتاهی از مادرش "الیزابت" که اسکاتلندی بود داشت او گفت:وقتی این را شنیدم، هیچ چیز مرا بازنداشت تا او را ببینم این دیدار شادی بخش، پایان جستجویی را نشان داد که مکن در سن 19 سالگی شروع کرد.بعد از آن که مادرش را دید و در آغوش گرفت مکن گفت:نمی دانی چه بلایی سرم آمده است. خیلی خوشحالم.

دیدار مادر و دختری بعد از 80 سال

مادرش "الیزابت" 22 ساله بود که در آگوست 1937 در دوبلن ، مکن را به دنیا آورد و به دلیل شرایطی که داشت کودکش را به پرورشگاه داد مکن در پنج ماهگی او به کلیسای کوچک یتیم خانه ایرلند در شهری که در آنجا زندگی می کرد منتقل شد تا زمانی که 17 ساله شد و سپس ازدواج کرد.

سالها بعد در 11 آوریل، همسرش جرج 82 ساله و یکی از دخترانش و خانم مکن از ایرلند رفتند. خانواده او نگران این سفر بدون دعوت بودند اما خانم مکن مصمم بود که با مادر واقعی اش ملاقات کند.

بالاخره لحظه دیدار فرا رسید و این مادر و دختر بعد از بیش از 80 سال با هم دیدار کردند ؛ او شوکه شده بود که مادرش هنوز زنده است. او وقتی فهمید مادرش زنده است نمی توانست باور کند و خودش را شادترین فرد زنده توصیف می کرد. خانم مکن برای اولین بار با شنیدن صدای "شگفت آور" او با تلفن صحبت کرد و گفت تنها کاری که می خواست انجام دهد این بود که او را ملاقات کند.

او به تلگراف بلفست گفت:" من رفتم تا او را ببینم او زیباترین بانو و صاحب یک خانواده دوست داشتنی بود ؛آن ها به من خوش آمد گفتند، آن ها مرا پذیرفتند و من با مادرم حرف زیادی زدم. می دانم او مادرم است و آن را به او گفتم :می دانی که دختر تو هستم و او به من نگاه کرد و دستم را گرفت، با هم گپ زدیم و بین ما دو نفر چنین رابطه ای بی نظیری به وجود آمد من در این سفر چند روزه متوجه شدم که برادر دارم.

دیدار دختری با مادرش

مادر و دختری که بعد از 80 سال به یکدیگر رسیدند 

بعد از سه روز خانم مکن به خانه اش برگشت او گفت:مادرم به من گفت:آه، دوست دارم برایت چای درست کنم، اما فکر نمی کنم بتوانم و من بهش گفتم که نگران نباش من چای نمی خواهم، فقط می خواهم با شما صحبت کنم.

او به بی بی سی گفت:" فکر نمی کنم کاری انجام دهم [ از آن زمان که بازگشته است ] آن قدر خوشحال هستم که می خواهم آواز بخوانم نمی دانی چه بلایی سرم آمده است، فقط می دانم که خیلی خوشحالم.

مادر و دختری که بعد از 80 سال هم رسیدند !

مادر و دختری که بعد از 80 سال بهم رسیدند !
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف