نمناک اخبارجامعه رسیدگی به پرونده قاتل ستایش در دادگاه
قاتل ستایش قریشی ، ستایش قریشی
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی دختربچه 6 ساله افغانی که برای خرید بستنی از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت از انتقال پرونده متهم پرونده به دادگاه کیفری خبر داد.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1395

انتقال پرونده قاتل ستایش به دادگاه

ابوالقاسم مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین در خصوص آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش، اظهار داشت:صبح امروز پرونده قاتل ستایش به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.
 
گفتنی است، فروردین ماه بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه 6 ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه 22 فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شد، دیگر به خانه بازنگشت. 
 
شایان ذکر است، مرتضی یاوری وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی روز گذشته در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به زمان برگزاری نخستین دادگاه این پرونده، گفت:برگزاری نخستین جلسه دادگاه بستگی به زمان رسیدگی شعبه ای دارد که پرونده به آن ارجاع داده می شود و احتمالا با توجه به حساسیت پرونده امکان دارد دستور رسیدگی خاصی از سوی دادگاه برای این پرونده صادر شود.

رسیدگی به پرونده قاتل ستایش در دادگاه

رسیدگی به پرونده قاتل ستایش در دادگاه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف