نمناک سبک زندگیکار و زندگی تدریس رشته پیتزا در یک دانشگاه!
پیتزا ، رشته درسی پیتزا
پیتزا از جمله غذاهایی است که طرفداران زیادی دارد اما باید دید رشته درسی پیتزا هم به همین میزان علاقمند برای درس خواندن دارد یا خیر ، در این مطلب اطلاعات جالبی در مورد رشته پیتزا می خوانید.

تدریس رشته پیتزا در دانشگاه!

پیتزا این فست فود خوشمزه و عالی با کمال تعجب حالا تبدیل به یک رشته درسی در دانشگاه شده است. همه به پیتزا علاقه ی زیادی دارند، مخصوصا اگر آن را برای روز بعد نگه داشته و به عنوان صبحانه میل کنند. اما درس خواندن در رشته پیتزا کمی نیاز به فکر دارد.

اهمیت این موضوع آنقدر زیاد بوده که دانشجویان دانشگاه " متروپلیتن " منچستر در حال مطالعه بر روی پیتزا هستند. در این کلاس مباحث جذابی مطرح می شود که یکی از این مباحث داغ، مقایسه ی ویژگی های پیتزا ی تابه ای با پنیر زیاد و پیتزا با پیاز فراوان است.
 
 پیتزا یک رشتۀ درسی در این دانشگاه است

جزئیات تدریس رشته پیتزا در دانشگاه

 
البته تهیۀ مواد اولیه پیتزا و نحوۀ پخت آن تنها مواردی نیستند که به دانشجویان آموزش داده می شود. علاوه بر این مباحث، دانشجویان با اطلاعات گسترده و کلی ای در مورد کسب و کار شامل تولیدات مواد غذایی و حتی مسائل مالی آشنا خواهند شد. 
مسئولین این دانشگاه اعلام کردند که ترکیب تحصیلات آکادمیک و کار عملی با ایجاد مهارت لازم و مناسب، دانشجویان را برای زندگی و کار آینده آماده خواهد کرد. 
نیک بولز در مورد اهمیت کارآموزی و احیا سازی نیروی کار این چنین شرح داد:کارآموزی با افزایش مهارت و اطلاعات باعث بهبود کار می شود و این کار با فراهم کردن اطلاعات مناسب باعث تشویق افراد نیز می شود. نکتۀ مهم این است که «مهم نیست شما پیتزای خود را چگونه برش می دهید، این دوره آب دهان شما رو به راه خواهد انداخت.»

تدریس رشته پیتزا در یک دانشگاه!

تدریس رشته پیتزا در یک دانشگاه!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف