نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها رشد باورنکردنی تومور بدخیم صورت کودک 11ماهه + تصاویر
تومور بدخیم ، تومور بدخیم صورت
دختربچه ای که با یک بیماری نادر متولد شده بود در معرض خطر مرگ قرار دارد .رشد تومور بدخیم نیمی از صورتش را فراگرفته است و به مروز مغز و اعصاب او را درگیر خواهد کرد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395

تومور بدخیم روی صورت دختربچه بنگلادشی در حال رشد است

یک دختر 11 ماهه بنگلادشی دچار بیماری بسیار نادری است. او تومور بدخیمی دارد که نیمی از صورتش را پوشانده است. این تومور از زمان تولد کم کم رشد کرده و اکنون به این اندازه رسیده است.

خانواده او به دلیل نداشتن بضاعت مالی، توان پرداخت هزینه های سنگین بیمارستان را ندارند، از طرفی در صورت عدم رسیدگی به موقع ممکن است این بیماری به مرگ او منجر شود. به همین دلیل آقای فابیان گومز که یک مددکار اجنماعی است در فیس بوک کمپینی به راه انداخت و از کاربران خواست برای درمان این دختر هر کاری می توانند بکنند. علی رغم مشارکت کاربران و جمع آوری کمک های مالی، آقای گومز عزمش را جزم کرد تا بهترین امکانات را برای او فراهم کند بنابراین با وزیر بهداشت بنگلادش نیز تماس گرفت و درخواست کمک کرد.

در نتیجه تیمی متشکل از جراحان داخلی و خارجی از جمله متخصص اطفال، جراح مغز و اعصاب و جراح پلاستیک دور هم جمع شدند تا درمان او را آغاز کنند. آنها در وهلۀ اول تلاش می کنند اندازۀ این تومور را کوچک کنند. گرچه سامانتا سِن، جراح پلاستیک، امیدوار است تومور به طور کامل برداشته شود و جای آن با جراحی پلاستیک ترمیم شود.

پدر این دختر می گوید امیدوار است پزشکان با درمان این بیماری، زندگی دوباره ای به دخترش ببخشند. او از تمام کاربرانی که برای درمان فرزندش کمک کردند تشکر کرد.

تومور بدخیم

تومور بدخیم روی صورت کودک

تومور بدخیم روی صورت کودک

تومور بدخیم روی صورت دختربچه بنگلادشی

تومور بدخیم روی صورت

تومور بدخیم و عجیب رشد کرده روی صورت دخربچه

تومور بدخیم روی صورت

وضعیت نامناسب تومور بدخیم صورت

رشد باورنکردنی تومور بدخیم صورت کودک 11ماهه + تصاویر

رشد باورنکردنی تومور بدخیم صورت کودک 11ماهه + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 67
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 36
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف