نمناک سرگرمیگوناگون رشد عجیب قد پسر بچه 5 ساله + عکس
رشد قد ، قد بچه
رشد قد پسر بچه هندی و در حالی که تنها 5 سال سن دارد به 1 مترو 70 سانتی متر رسیده است.
بازدید : 8,680 نفر

رشد قد عجیب پسر بچه

با توجه به اینکه قد نرمال کودکان 80 سانتی متر یا نهایتآ یک متر می باشد و خیلی کم اتفاق می افتد که کودکی قدی غیر طبیعی داشته باشد اما رشد عجیب قد پسر بچۀ هندی این مسئله را به اثبات رسانده است که رشد قد کودکان بیشتر از یک متر نیز می باشد.

این پس هندی به طور عجیبی در حال رشد کردن است و در حالی که تنها 5 سال سن دارد قدش به 1 مترو 70 سانتی متر رسیده است. این ارتفاع یک حد متناسب و عادی برای همه مردم با سن بالای 17 یا 18 سال محسوب می شود.

رشد قد

والدین "کاران” بلند قد هستند و انتظار داشتند فرزندشان قدی بلند داشته باشد اما رشد بی وقفه او والدینش را نیز نگران کرده است. به گفته آن ها این کودک دوستی در منطقه ندارد چرا که بچه ها از او ترس خاصی دارند و همین در روحیه کودکانه کاران تاثیر گذاشته است.

به گفته پزشکان مشکلات هورمونی در کنار یک ژن مناسب برای افزایش قد باعث بروز این مشکل شده است. آن ها احتمال می دهند این کودک بتواند در جوانی رکورد بلندقدترین انسان را جابه جا کند.

رشد عجیب قد پسر بچه 5 ساله + عکس

رشد عجیب قد پسر بچه 5 ساله + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 39
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 31 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف