نمناک سرگرمیگوناگون پسری که قدش مثل غول رشد می کند + تصاویر
رشد قد ، عکس انسانهای عجیب
رشد قد یک پسر نوجوان از همان دوران کودکی عجیب پیش می رفت و حالا او را به بلندقدترین انسان جهان تبدیل کرده است. رشد قد این پسر 2 متر و 31 سانتی متری همچنان ادامه دارد.

رشد قد بدون توقف بلندقدترین انسان دنیا

بلند قدترین پسرنوجوان در دنیا توانست رکورد ثبت شده قبلی در کتاب گینس را بشکند. این نوجوان که همچنان رشد او ادامه دارد در حال حاضر 2 متر و 33 سانتی متر قد دارد.

رشد قد عجیب

رشد قد عجیب پسر 19 ساله

" بروس برون" پسر 19 ساله اهل میشیگان به راحتی می تواند از رکورد "سلطان کوسن" با 2 متر و 51 سانتی متر قد که همچنان عنوان بلندقدترین انسان جهان را به خود اختصاص داده بود عبور کرده و نامش را در میان رکوردهای گینس ثبت کند. مادر بروس می گوید:از همان بدو تولد رشد غیرطبیعی قد او ما را متوجه یک اختلال کرد . بروس در دوران مهدکودک ، مدرسه و دبیرستان از تمامی شاگردان و حتی اخیرا از معلمان بلندقدتر بوده است . به گفته ی پزشکان این رشد غیرطبیعی ریشه در یک اختلال ژنتیکی دارد که رشد قد با سرعت چندبرابر و بدون وقفه ادامه می یابد. بروس مبتلا به سندروم سوتو است که با عنوان سندرم غول پیکری شناخته می شود. این اختلال در هر 15.000 نفر برای یک فرد رخ می دهد و به دلیل آن رشد اعضای بدن و قد به صورت غیرطبیعی صورت می گیرد."بروس" علاوه بر این مشکل از مشکلات یادگیری ، فشارهای قلبی و انحنای ستون فقرات رنج می برد. او همچنین با یک کلیه متولد شده است و به همین علت به واسطه عوارض قرص و دارو بر روی تک کلیه اش نمی تواند برای آرام کردن دردهایش از مسکن استفاده کند.

تصاویری از کودکی و نوجوانی بلنقدترین انسان دنیا با رشد قد غیرطبیعی

رشد قد باورنکردنی

عکس کودکی با رشد قد باورنکردنی

رشد عجیب قد

رشد عجیب قد بلندقدترین پسر نوجوان دنیا

پسربلند قد

عکس رشد قد

عکس رشد قد باورنکردنی

پسری که قدش مثل غول رشد می کند + تصاویر

پسری که قدش مثل غول رشد می کند + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 27
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف