نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت رشد مغز روی شکم یک مرد! + تصاویر
جراحی مغز ، عکس جراحی مغز
در تصاویر می بینید که چطور یک متخصص پوست یک جراحی مغز انجام می دهد، البته مغز موجود در این ماجرا جنس و بافتی متفاوت با مغز انسان دارد.

جراحی مغز یا جدا کردن مغزی که روی شکم بود

فضای مجازی فرصتی است برای اطلاع از رخدادهای عجیب و غریب گوشه کنار دنیا که بخشی از آن مربوط به جراحی ها و درمان های بیماری های عجیب و غریب است .یک متخصص پوست، توده ای گوشتی را از شکم مردی آمریکایی خارج کرده که شباهت زیادی به مغز انسان دارد. یک توده گوشتی به عرض 5 سانتی متر حدود 8 سال روی شکم و قسمت پهلوی مردی آمریکایی رشد کرده بود که در نهایت با مراجعه به متخصص پوست، این زائده از بدن وی جدا شد.
پزشک برای بریدن این توده و با توجه به بزرگی آن، چند داروی بی حسی به محل مورد نظر تزریق کرد و توانست زائده را از قسمت ریشه جدا کند. بریدن این توده، جای زخمی یک سانتی متری روی شکم فرد به جا گذاشت. ​
این پزشک هنگام جدا کردن بافت مغزی شکل، با مقدار زیادی چربی و بافت متراکم مواجه شد و نمونه ای از آن را برای آزمایش و بررسی به آزمایشگاه فرستاد. در واقع، این زائده، توده خوش خیمی است که رشد زیادی داشته است.

تصاویر جراحی چندش آور توده ای شبیه مغز انسان روی شکم یک مرد


جراحی مغز
جراحی مغز
جراحی مغز

رشد مغز روی شکم یک مرد! + تصاویر

رشد مغز روی شکم یک مرد! + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 42
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف