نمناک فرهنگ و هنرچهره ها درخواست رضا رشیدپور از احمدی نژاد در اینستاگرام + عکس
رشیدپور ، ضا رشیدپور
رضا رشیدپور مجری تلویزیونی در آخرین پست اینستاگرام خود نوشت: آیا دکتر احمدی نژاد مهمان دید در شب خواهد شد؟

درخواست اینستاگرامی رشیدپور از رییس جمهور سابق

رضا رشیدپور مجری تلویزیونی در برنامه دید در شب این هفته از محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق دعوت کرد تا در برنامه اش حضور پیدا کند. 

رضا رشیدپور در آخرین پست اینستاگرام خود نوشت:آیا دکتر احمدی نژاد مهمان دید در شب خواهد شد؟ کتمان نمی کنم که به شدت علاقه مند به گفتگو با احمدی نژاد هستم .

در هفتمین برنامه دید در شب، یکی از نزدیک ترین یاران دکتر محمود احمدی نژاد روبه روی من نشست و گفتگویی بسیار شفاف و جذاب شکل گرفت...

اجرای برنامه های سیاسی بسیار پر حرارت و البته بی اندازه دشوار است . چون من خودم را متعهد به رعایت قوانین کشور و خطوط مشخص قرمز می دانم و حفظ چالش و صراحت ; هم زمان با دقت کامل به رعایت چارچوب های قانونی و عرفی , تلاش فزاینده ای می طلبد.
به شما اطمینان می دهم که در مقابل اعتماد و اعتنایی که به برنامه ی ما فرموده اید تمام توانم را به کار ببندم تا استاندارد گفتگوی سخت در برنامه حفظ شود و نوید می دهم که گفتگو با یار دیرین رییس جمهور سابق بی اندازه تماشایی و روشن گر است.
پ.ن:این دوست صمیمی رییس جمهور نهم و دهم در مقابل دوربین قول دادند که آقای دکتر احمدی نژاد مهمان برنامه ی من بشوند و به پرسشهای شفاف و سخت پاسخ بگویند. کتمان نمی کنم که به شدت علاقه مند به گفتگو با ایشان هستم.


رضا رشیدپور

اینستاگرام رضا رشیدپور 

رشیدپور ، دعوت رشیدپور از احمدی نژاد برای برنامه دید در شب

درخواست رضا رشیدپور از احمدی نژاد در اینستاگرام + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 20
برگرفته از مشرق - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 13 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف