رضا رشیدپور و مهدویان

عذرخواهی بازیگر لاتاری از رضا رشیدپور

تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396کد مطلب : 64259زمان مطالعه : 3 دقیقه
نقد فیلم لاتاری در برنامه هفت رضا رشیدپور با واکنش تند هادی حجازی فر بازیگر این فیلم همراه شد. پس از انتقاد تند هادی حجازی فر، رضا رشیدپور مجری برنامه هفت و محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم به این انتقاد واکنش نشان دادند.

عذرخواهی هادی حجازی فر از رضا رشیدپور

هادی حجازی فر بابت درخواستش از محمدحسین مهدویان برای «زدن در دهان مجری برنامه هفت»، از رضا رشیدپور عذرخواهی کرد.

مهدویان، رشیدپور و حجازی فر

ماجراهای مهدویان، رشیدپور و حجازی فر در پی نقد فیلم لاتاری در برنامه هفت

هادی حجازی فر، بازیگر فیلم «لاتاری» که مطلبی در صفحه اجتماعی اش در مورد رضا رشیدپور، مجری برنامه «هفت» سر و صدا به پا کرده بود شب گذشته، پنجشنبه 19 بهمن در برنامه تلویزیونی «سینما دو» به صورت تلفنی در این خصوص توضیحاتی داد.
حجازی فر، رشیدپور را به لو دادن داستان «لاتاری» متهم کرده بود و از کارگردان فیلم، محمدحسین مهدویان که مهمان آن برنامه بود گلایه کرده بود که چرا «در دهان مجری نزده است»، او در این مورد گفت:«فردای همان روز کامنتی در صفحه اجتماعی آقای رشیدپور گذاشتم و بابت کلمه ای که استفاده کردم، عذرخواهی کردم. اما علت ناراحتی و عصبانیت من این بود که ساعت سه صبح برنامه «هفت» را دانلود کردم و دیدم حسین مهدویان دارد بال بال می زند و خواهش می کند این بخش از داستان را لو ندهید اما باز هم مجری برنامه این کار را تکرار می کند.»
او اضافه کرد:«ما یک تیم هستیم که منافع شخصی مان را در قبال منافع گروهی نادیده می گیریم. یعنی این گونه نیست که وقتی یک فیلم را بازی می کنم، برایم کار تمام شده است و این حس را برای تمام فیلم های دیگری که بازی می کنم نیز دارم و این از روحیه تئاتری من می آید.»
بازیگر فیلم های «ماجرای نیمروز» و «به وقت شام» درباره آن ماجرا ادامه داد:«همین احساس باعث شد، وقتی اتفاقات برنامه را دیدم، عصبانی شوم و همان موقع آن مطلب را در صفحه اجتماعی ام نوشتم. اما وقتی ساعت هشت صبح می خواستم به سر کار بروم، پشیمان شدم و آن را پاک کردم اما دیدم بعد از ظهر آقای رشیدپور عکس پست من را گذاشتند و باعث پخش شدن این مطلب شدند و زیر آن نیز مطلبی نوشتند و از موضع بزرگوارانه با من صحبت کردند. اما به هر حال همین مسئله باعث شد لشکر زامبی ها به صفحه من حمله کنند و ما را بی نصیب نگذاشتند اما باز هم بابت استفاده از آن کلمه، عذرخواهی می کنم.» 

واکنش رضا رشیدپور به پست هادی حجازی فر

رضا رشیدپور در واکنش به پست اینستاگرامی هادی حجازی فر، بازیگر پرکار جشنواره فیلم فجر امسال نوشت:

آقای هادی حجازی فر عزیز را هرگز ملاقات نکرده ام و افتخار دوستی نداشته ام . اما بازی های متفاوت و زیبای ایشان را تحسین کرده ام. حتی در همین برنامه دیشب. حالا ایشان من را ابله،در قهقرا، بی سواد و پرت خطاب کرده و از جناب مهدویان پرسیده که چرا با پشت دست به دهان من نکوبیده است !
یک - جناب حجازی فر گرامی، این چند کلمه شما را هرگز به دل نخواهم گرفت چون جنابعالی را برخاسته از متانت و اصالت تئاتر می دانم و کسی که چند روزی را در کنار بزرگان هنر نفس کشیده باشد محترم می شمارم حتی اگر به من فحش داده باشد.
دو - اتفاقا تمام حرف دیشب من همین بود که اگر دیگران را به کوبیدن دهان یکدیگر دعوت کنیم چه اتفاقی در جامعه خواهد افتاد .
سه - وقتی تمام داستان یک فیلم پرهیاهو از چند کلمه فراتر نمی رود و با چند اشاره کوتاه به گمان دوستان لو می رود، به جای فحش دادن به من باید دنبال منشا این اشکال رفت
چهار- البته برنامه دیشب در دقایقی به قهقرا رفت، نه زمانی که فیلم را نقد می کردیم. بلکه زمانی که فردوسی بزرگ که فخر فرهنگ پارسی ست در مقابل میلیون ها بیننده فرهیخته، فاشیست خطاب شد و شاهنامه اش را خرج شاهکار لاتاری کردند.
پنج - درشتی ز کس نشنود نرم گوی/ سخن تا توانی به آزرم گوی

پاسخ مهدویان به انتقاد بازیگر «لاتاری» از برخوردش با رشیدپور

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم «لاتاری» در پاسخ به ناراحتی هادی حجازی فر از برخورد نکردنش با رضا رشیدپور در برنامه شب گذشته «هفت» کامنتی زیر پست این بازیگر منتشر و معذرت خواهی کرد.
این کارگردان نوشت:من معذرت می خواهم، باید می زدم واقعا. زیادی خویشتن داری کردم.»
رضا رشیدپور در برنامه «هفت» در گفت وگو محمدحسین مهدویان در میان سخنانش بخش هایی از فیلم را با وجود درخواست مهدویان برای لو ندادن قصه تعریف کرد که باعث ناراحتی هادی حجازی فر بازیگر این فیلم شد.

صفحه مهدویان

 پاسخ اینستاگرامی مهدویان به واکنش تند حجازی فر

ماجرای رضا رشیدپور با مهدویان و حجازی فر چه بود؟

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
برگرفته از سینما سینما، برترین ها، خبرآنلاین - /م
نظرات
وبگردی