نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون دوئل رضا رفیع مجری قند پهلو با جناب خان
رضا رفيع طنزپرداز ، جناب خان
رضا رفیع طنزپرداز و مجری برنامه قند پهلو توضیحاتی را درباره دوئلش با جناب خان و خنداننده برتر برنامه خندوانه ارائه داده است.
بازدید : 14,898 نفر

رقابت رضا رفیع مجری قندپهلو با خنداننده برتر و جناب خان

رضا رفیع شاعر و طنزپرداز کشورمان با انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرامش از آمادگی اش برای رقابت با جناب خان خبر داد.

رفیع نوشت:دوسه روز پیش خبرگزاری ایسنا گفتگویی تلفنی با من انجام داد که نظرم را راجع به رقابت های اخیر در بخش استندآپ کمدی خندوانه جویا شده بود. من بر جذاب و جالب بودن این بخش جدید خندوانه تاکید و در ضمن عنوان کرده بودم که به عنوان یک طنزپرداز و نه کمدین، حاضرم با خنداننده برتر این برنامه رقابت کنم. که همین اعلام آمادگی دوئل وار نیز، شد تیتر اول این گفتگو. و رفت در فضاهای مجازی و سایر خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب مثل همشهری.

اما می دانید که در مصاحبه های شفاهی و آنهم تلفنی و از راه دور، معمولا صورت دقیق و اصل صحیح منظور مصاحبه شونده ممکن است گاه درست منعکس نشود. من همچنان که امروز پنجشنبه، تلفنی و پیامکی به دوست عزیزم استاد علیرضا خمسه گفتم؛ منظورم این بود که در این بخش جذاب حاضرم به عنوان یک طنزپرداز در کنار دوستان کمدین قرار بگیرم و بدون استفاده از عوامل و عناصری که آنها در کار کمیک مورد بهره برداری قرار می دهند؛ فقط با استفاده از شعر و ادبیات؛ با خنداننده برتر این بخش کمدی رقابت کنم تا بینندگان شاهد نمایش دو گونه فاخر از شوخ طبعی رسانه ای(ودر عین حال، مشخص و مجزا از هم)در قالب طنز و کمدی باشند.

رضا رفیع و رامبد جوان

رضا رفیع و رامبد جوان

"قندپهلو" و "خندوانه"؛ دو گونه موفق از دعوت به تبسم و شادمانی جمعی هستند در دو قالب متفاوت. اولی مبتنی بر مولفه های طنز؛ دومی بر مبنای عناصر کمدی.دوست خوب مشترکمون امیرقمیشی(تهیه کننده باذوق قندپهلو)بیشتر می داند و اطلاع دارد که رفاقت من با رامبد جوان عزیز و هنرمند و حمایت همیشه ام از برنامه خوب و موفق و پربیننده خندوانه؛ چیزی پوشیده نیست که بخواهم از آن سخن به میان آورم. همچنان که می دانید،خودم نیز در سری قبل خندوانه مهمان آن شدم که بسیار هم خاطره انگیز شد و مورد محبت رامبد قرار گرفت. چندان که بر روی آنتن از من دعوت به همکاری کرد.

جناب خان و محمدبحرانی

جناب خان و محمدبحرانی

رفاقت قندپهلو و خندوانه را خودم زمانی در یک گفتگو با رامبد مطرح کردم و گفتم بیا یک برنامه مشترک بسازیم به نام "قندوانه"!.. خندید و دست دادیم؛ بلاتشبیه عین مقامات بلندپایه کشوری که یادداشت تفاهمی با هم امضاء و رد و بدل می کنند!... فلذا هیچ وسواس الخناسی این وسط اعلام دوئل ما به فکر گل آلود کردن آب برای گرفتن ماهی نیفتد. رامبد عزیز، صلاح بداند این دوئل دوستانه شکل می گیرد؛ صلاح نداند نمی گیرد... دست رامبد را باز هم به گرمی می فشارم و آمادگی خود را برای دوئل با "جناب خان"عزیز و بامزه هم اعلام می کنم که یکبار به خودش(آقای بحرانی باصفا)گفتم که آفرین؛ حرفها و دیالوگ هایت عموما مصداق بداهه پردازی طنز است. بیام برات؟

رضا رفیع ، رقابت رضا رفیع مجری قند پهلو با خنداننده برتر

دوئل رضا رفیع مجری قند پهلو با جناب خان
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 46
برگرفته از افکارخبر - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 40 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف