نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عاشقانه تارا کریمی برای روز تولد همسرش رضا رویگری+عکس
رضا رویگری ، همسر رضا رویگری
تارا کریمی همسر رضا رویگری در صفحه اینستاگرام این بازیگر عاشقانه ای به مناسبت روز تولد همسرش منتشر کرد و به همین مناسبت جشن تولدی برای رضا رویگری در برنامه فرمول یک برگزار شد.
تاریخ انتشار : 7 دی 1396

تبریک خاص همسر رضا رویگری برای روز تولد آقای بازیگر

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت کشورمان که همه ما او را با سرود معروف ایران ایران می شناسیم روز گذشته 6 دی »اه 96 وارد سن 71 سالگی شد. به همین مناسبت جشن تولدی برای این هنرمند پیشکسوت کشورمان در برنامه فرمول یک برپا شد و تارا کریمی همسر جوان رضا رویگری با انتشار پستی تولد همسرش را به شیوه ای خاص تبریک گفت.

تولد رضا رویگری

تبریک خاص تارا کریمی برای تولد همسرش رضا رویگری

رضا رویگری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:عشقولی قشنگم،، آروم دل،، مرد نازنینم الهی حالاحالاها زنده باشی و دلم میخواد هر لحظه زندگیمون خوشحالی رو لبات ببینم. آرزوی زنده بودن تو و سلامتی تو دعای شب و روز من هست و مطمئنم مردم عزیز ایران هم همین حسو دارن .. الهی نفسات مستدام عزیزدلم. تولدت مبارک افتخار ایران.تارا کریمی

تولد رضا رویگری

رضا رویگری 71 ساله شد

تولد رضا رویگری در برنامه فرمول یک

به رسم چهارشنبه های برنامه فرمول یک روز گذشته جشن تولد 71 سالگی رضا رویگری در این برنامه با اجرای علی ضیاء برپا شد و این هنرمند پیشکسوت کشورمان ناگفته هایی را در این برنامه گفت.

تولد رضا رویگری

تولد رضا رویگری در برنامه فرمول یک

رضا رویگری روز گذشته71 ساله شده است. این بازیگر پیشکسوت کشورمان در بخشی از این گفتگو گفت:از سال 72 فیلمنامه ای دارم که هنوز نتوانسته ام آن را بسازم و آرزو دارم بتوانم این کار را به پایان برسانم.

رضا رویگری

تولد رضا رویگری در برنامه فرمول یک

رضا رویگری درباره وضعیت جسمانی اش در برنامه فرمول یک گفت :می توانم خودم راه بروم اما عضله های پایم درد می کند و موقع بلند شدن درد می کشم. فیزیوتراپی در این مملکت نیست که سراغ من نیامده باشد! دکترها می گویند به مرور بهتر می شوی. خودم احساس می کنم که بهتر شده ام اما این "مرور" خیلی زیاد دارد طول می کشد.

رضا رویگری

جشن تولد 71 سالگی رضا رویگری 

عاشقانه تارا کریمی برای روز تولد همسرش رضا رویگری+عکس

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف