نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون آواز جناب خان برای رضا صادقی در خندوانه + عکس و فیلم
رضا صادقی در خندوانه ، رضا صادقی
رضا صادقی خواننده مشکی پوش موسیقی پاپ کشورمان شب گذشته مهمان خندوانه بود، همخوانی جناب خان و رضا صادقی حال و هوای شادی را به این برنامه بخشید.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1395
بازدید : 5,533 نفر

همخوانی رضا صادقی در خندوانه

شامگاه سه شنبه، 30 شهریور خندوانه میزبان رضا صادقی بود، در بخشی از این برنامه جناب خان از رضا صادقی اجازه خواست قطعه ای جنوبی بخواند. او با در دست گرفتن نی انبانی زرد رنگ شروع به خواندن آهنگی شاد با نام «ای یار، ای یار» کرد که با استقبال و هم خوانی رضا صادقی همراه شد.
 
رضا صادقی و رامبد جوان
 

رضا صادقی و رامبد جوان در خندوانه

جناب خان در ادامه به شوخی به رامبد جوان گفت:«اسم راننده رضا صادقی دنیاست و هر جا که بخواهد پیاده اش می کند!» او در مقابل چهره جا خورده و متعجب صادقی با اشاره به قطعه معروف او ادامه داد:«مگر نمی گویی وایسا دنیا می خوام پیاده شم؟!» صادقی هم با خنده گفت:«تا به حال از این منظر به این قطعه نگاه نکرده بودم!»

در پایان برنامه، رامبد جوان از رضا صادقی قول گرفت تا در فصل بعدی «خندوانه» همکاری مشترکی با جناب خان داشته باشد و قطعه ای را به صورت دو نفره بخوانند که صادقی پذیرفت.

جناب خان به عنوان آرزوی پایانی افزود:«امیدوارم در کشورمان هیچ استعدادی به خاطر فقر نابود نشود.»

 

آواز جناب خان برای رضا صادقی در خندوانه + عکس و فیلم

آواز جناب خان برای رضا صادقی در خندوانه + عکس و فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 66
برگرفته از ایران جیب , آپارات - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 58 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف