نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رضا صادقی قلیانش را شکست! + عکس
رضا صادقی ، قلیون کشیدن خواننده معروف
رضا صادقی با انتشار عکسی از خودش در حال قلیان کشیدن در صفحه اینستاگرامش به هوادارانش قول داد تا قلیان نکشد و قلیانش را بشکند.

رضا صادقی قلیانش را شکست

رضا صادقی خواننده مشکی پوش پاپ با انتشار عکسی از خودش در حال کشیدن قلیان در اینستاگرامش از طرفدارانش خواست دخانیات را کنار بگذارند.

صادقی با انتشار عکس زیر نوشت:

رضا صادقی در حال قلیان کشیدن

درخواست قلیونی رضا صادقی از هوادارانش

«شاید تعجب کنید از این عکس و پست ، اما میخوام بدیهام و هم بدونین ... متاسفانه مدتیه این قلیون تو جامعه ما حضور عجیبی پیدا کرده و باز هم متاسفانه با وجود اسیب هایی که هممون ازش میدونیم ! اما هنوز درگیر این تفریح مرگ اوریم .

من هم از این قاعده دور نیستم و هر از گاهی به بهانه سرگرمی ......... البته مشغله کاری نمیزاره همیشگی باشه اما همین هر از گاهـی هم برای من یعنی سهل انگاری ....

میدونم شاید الان بگید ای بابا حالا یه قلیونم نکشیم چه کنیم !

اما باور کنید قلیون همون سیگاره که بدتر و سیگار گاهی اخرش اعتیاده که اونم قصه داره .....

من از همینجا از همه هواداران جان و با شعورم خواهش میکنم هر نوع دودی و اروم اروم بزارن کنار ( البته تعدادشون حتما کمه ) و من هم قول میدم این قلیون هر از گاهـی رو هم بشکنم و بجاش با کسایی که دوستشون دارم

یه روش بهتر هر از گاهانه طراحی کنیم .... اطرافیان ما هم حقی در هر ازگاهی ما دارن ..... برام حاشیه این متن و عکس مهم نیست همین قد که حتی یک نفر همین الان قلیون یا سیگار یا ....... خاموش کنه خوشحالم ...... از خودمون شروع میکنیم .... ما باهمیم»

رضا صادقی

رضا صادقی

رضا صادقی ، عکس قلیان کشیدن رضا صادقی!

رضا صادقی قلیانش را شکست! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از برترینها , خبرآنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف