نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چرا رضا صادقی دوباره مشکی پوش شد؟!+عکس
رضا صادقی ، رضا صادقی خواننده
رضا صادقی با انتشار یک استوری در اینستاگرامش به این سوال که چرا دوباره مشکی پوش شد پاسخ داد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396

رضا صادقی دوباره مشکی پوشید

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان برای اولین بار بعد از 20 سال برای شادی و کمک به مردم کرمانشاه لباس مشکی اش را از تن درآورد و لباس سفید پوشید. این اتفاق بعد از قولی که از او در برنامه من و شما گرفته شد رخ داد اما برای خیلی از مردم سوال بود که چرا رضا صادقی دوباره مشکی پوشید.

رضا صادقی با انتشار یک استوری در اینستاگرام به این سوال درباره دوباره مشکی پوشیدنش پاسخ داد.

رضا صادقی

علت مشکی پوش شدن دوباره رضا صادقی چیست

صادقی در استوری اینستاگرامش نوشت:یه عده از عزیزانم سوال میکنن که چرا باز مشکی پوشیدید؟! باید عرض کنم که سفید به تن کردن من برای لحظه ایی لبخند هموطنان کرد زبانم بود... بعد حدود 20 سال، ممنون از توجه و لطفتون.

رضا صادقی

رضا صادقی برای مردم کرمانشاه سفید پوشید

در روزی که رضا صادقی مهمان آرش ظلی پور در برنامه من و شما بود مجری برنامه به رضا صادقی گفت :من پیراهن مشکی که الان به تن دارید به قیمت ده میلیون تومان از شما میخرم و آن ده میلیون را مستقیم برای مردم زلزله زده کرمانشاه می فرستیم و این موضوع با موافقت رضا صادقی همراه شد و جمعه گذشته تغییر لباس رضا صادقی در برج میلاد انجام شد و قرار شد لباس سفید رضا صادقی در آرشیو برنامه من و شما نگه داری شود . اما این تغییر لباس باعث ایجاد شبهاتی شد که گمان میشد رضا صادقی برای همیشه لباس سفید میپوشد اما اینگونه نبود و از ابتدا قرار بود این خواننده کشورمان تنها برای زمان کوتاهی رنگ لباسش را تغییر دهد.

رضا صادقی

بوسه آرش ظلی پور بر لباس سفید رضا صادقی به احترام مردم کرمانشاه

چرا رضا صادقی دوباره مشکی پوش شد؟!+عکس

چرا رضا صادقی دوباره مشکی پوش شد؟!+عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از صفحه شخصی رضا صادقی/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف