نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون گریم متفاوت رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم هزارپا
فیلم هزارپا ، ابوالحسن داوودی
تصویری از گریم متفاوت رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی را در این مطلب مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1396

گریم متفاوت دو بازیگر در فیلم هزارپا

فیلم هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی است که با هنرنمایی رضا عطاران و مهران احمدی جلوی دوربین رفته است . هزارپا اولین تجربه همکاری ابوالحسن داوودی و رضا عطارانبه حساب می آید و با فضایی کمدی درحال ساخت است . مهران احمدی دیگر هنرمندی است که در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

مهران احمدی با انتشار این عکس از فیلم هزارپا نوشت:

فیلم هزارپا

رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم هزارپا

منو آقا رضا (دایی و خواهرزاده ) فیلم هزارپا ، کارگردان ابوالحسن داوودی....

فیلمنامه فیلم هزارپا مربوط به علیرضا جزینی است و تهیه کننده این فیلم رضا رخشان است. ابوالحسن داوودی سابقه ساخت فیلم سینمایی «نان ، عشق و موتور 1000» را در کارنامه خود به ثبت رسانده که اثری کمدی بود که در زمان خود با اقبال خوبی مواجه شد. رضا رخشان نیز در کارنامه خود فیلم سینمایی «ضد گلوله» را تهیه کرده که در زمان اکران با اقبال مواجه شد. ابوالحسن داودی با تاکید براینکه هزارپا تفاوت عمده ای با دیگر فیلم های طنز دارد، اعلام کرد فیلم جدیدش نگاه ویژه ای به موضوعات اجتماعی و سیاسی دهه شصت و هفتاد دارد.

فیلم هزارپا

ابوالحسن داوودی کارگردان فیلم هزارپا

فیلمبرداری فیلم هزارپا به کارگردانی ابوالحسن داوودی با بازی رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، شهره لرستانی، سپند امیرسلیمانی و امید روحانی آغاز شده است. البته طبق خبر منتشر شده این فیلم حدود بیست بازیگر اصلی دارد که به مرور اعلام خواهد شد.

فیلم هزارپا

تصویری از بازیگران فیلم هزارپا

فیلم هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی داستانی کمدی دارد که به فضای دهه 60 و اوایل دهه 70 مربوط می شود و رضا عطاران بازیگر نقش اصلی آن است.

گریم متفاوت رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم هزارپا

گریم متفاوت رضا عطاران و مهران احمدی در فیلم هزارپا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف