رضا عطاران و یکتا ناصر در برزیل + عکس

تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394کد مطلب : 13912زمان مطالعه : 1 دقیقه
رضا عطاران بازیگر و کارگردان به نام سینما و تلویزیون برای بازی در فیلم آی ام نات سالوادور به برزیل سفر کرده، در ادامه عکس رضا عطاران و یکتا ناصر را در برزیل میبینید.

رضا عطاران بازیگر فیلم استراحت مطلق که این روزها روی پرده سینماهای کشور در حال اکران است برای بازی در تازه ترین فیلم بلند منوچهر هادی با عنوان آی ام نات سالوادور در برزیل به سر میبرد.

فیلمبرداری پنجمین فیلم بلند سینمایی منوچهر هادی که مدتی پیش با بازی رضا عطاران در نقش اصلی آن کلید خورده بود همچنان ادامه دارد.

رضا عطاران و یکتا ناصر

بیش از 60 درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی آی ام نات سالوادور پیش رفته و گروه در کشور برزیل مشغول فیلمبرداری هستند.
تاکنون تمام بازیگران اصلی فیلم سینمایی آی ام نات سالوادور جلوی دوربین ابراهیم غفوری آذر رفته اند. علاوه بر عطاران، بازیگرانی چون یکتا ناصر، مهدی محرابی، ژیلا صادقی و سوگل محرابی در این فیلم ایفای نقش کرده اند. از میان بازیگران برزیلی نیز کارول ویدوتی و بری فیوکا در فیلم سینمایی آی ام نات سالوادور حضور دارند.
آی ام نات سالوادور به تهیه کنندگی مشترک منصور سهراب پور و سیدامیر پروین حسینی، اولین همکاری سینمای ایران با کشور برزیل است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است:ناصر و خانواده اش بواسطه آژانس تعطیلات رویایی به سفری سیاحتی به برزیل دعوت می شوند، آنجل دختری برزیلی او را با نامزد سابق خود اشتباه گرفته است و .....

رضا عطاران و یکتا ناصر در برزیل + عکس

رضا عطاران و یکتا ناصر در برزیل + عکس : امتیاز : 3.5 تعداد رای : 50
این مطلب مفید بود ؟3515
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
برچسب :
نظرات
وبگردی