نمناک ورزشلیگ برتر پیش بینی رضا عنایتی از برنده دربی 84
رضا عنایتی ، مربی صبای قم
رضا عنایتی کاپیتان سابق استقلال درخصوص دربی 84 پایتخت گفت پرسپولیس و استقلال شرایط خوبی دارند و این یعنی کار دو تیم در دربی آسان نخواهد بود.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395

گفت و گو با رضا عنایتی

رضا عنایتی در خصوص پیروزی تیمش مقابل تیم فوتبال سیاه جامگان در هفته بیست ویکم لیگ برتر اظهار داشت:یک بازی مهم و حیاتی مقابل سیاه جامگان داشتیم که با توجه به شرایط جدول، پیروزی برای هر دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار بود.

وی ادامه داد:نیمه اول چند موقعیت گلزنی داشتیم که گل نشد اما در نیمه دوم کار را با قدرت شروع کردیم و خدا را شکر به گل هم رسیدیم و در ادامه توانستیم گل برتری را زده و پیروز شویم. قطعاً این سه امتیاز در لیگ خیلی به ما کمک خواهد کرد چون تیم را از نظر روحی در شرایط مناسبی قرار داد.

 

رضا عنایتی

رضا عنایتی مربی صبای قم


مربی-بازیکن تیم فوتبال صبای قم گفت:خدا را شکر اوضاع صبا در نیم فصل دوم با تقویت تیم به مراتب بهتر است. 2 برد پیاپی که به دست آوردیم از نظر روحی خیلی به تیم کمک کرد. صبا در ادامه بازی های سختی در 9 هفته باقی مانده دارد که باید با نتیجه گیری مناسب کار را برای بقای تیم در لیگ برتر تمام کنیم.

 

رضا عنایتی

رضا عنایتی مربی صبای قم


کاپیتان سابق استقلال درخصوص دربی 84 پایتخت گفت:پرسپولیس و استقلال شرایط خوبی دارند و این یعنی کار دو تیم در دربی آسان نخواهد بود. به نظرم شرایط خوب دو تیم باعث می شود یک داربی جذاب را شاهد باشیم. اهل پیش بینی نیستم اما به عنوان یک استقلالی دوست دارم تیم محبوبم برنده بازی باشد.

پیش بینی رضا عنایتی از برنده دربی 84

پیش بینی رضا عنایتی از برنده دربی 84
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف