نمناک اخبارورزشی بهترین روز زندگی رضا قوچان نژاد و همسرش + عکس
رضا قوچان نژاد ، عکس رضا قوچان نژاد و همسرش
پس از انتشار خبر رسمنی ازدواج رضا قوچان نژاد با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر در کنار مصاحبه ای کوتاه عکسی از لحظه ی حلقه گذاشتن قوچی فوتبالیست در دست همسرش منتشر شد.

ازواج قوچان نژاد با سروین بیات

بعد از تبدیل شدن شایعات ازدواج رضا قوچان نژاد با سروین بیات خواهر بازیگر مشهور سینمای ایران به واقعیت تصاویری از مراسم نامزدی ، عقد و عروسی رضا گوچی فوتبالیست منتشر شد و فضای مجازی پر شد از مطالب گوناگون در این زمینه به همراه کامنت های محبت آمیز دوست داران این فوتبالیست تیم ملی ایران در صفحه شخصی اش.

رضا قوچان نژاد هم متاهل شد. مهاجم محبوب تیم ملی که بزرگ شده هلند است و عاشق امام رضا (ع). پسر مهربان مشهدی، روز 11 فروردین همزمان با روز زن با همسرش در حرم امام هشتم شیعیان ازدواج کرد تا ناگهان به صدر اخبار برگردد.
خبر ازدواج او در واقع مثل بمب صدا کرد. رضا گوچی که از این اتفاق بسیار خوشحال است، ابتدا برای مردم ایران و آنها که به او تبریک گفتند، پیغام ویژه ای دارد:«باید از همه کسانی که تبریک گفتند تشکر کنم. با پیغام تبریک شان، من را سورپرایز کردند. دعا می کنم در سال جدید همه آنها و تمام مردم ایران سالم، سلامت و خوشبخت باشند.»
اما چرا رضا و همسرش 11 فروردین را انتخاب کردند؟ گوچی پاسخ می دهد:«چه اتفاقی بهتر از اینکه روز زن ازدواج کنیم. این روز را خودمان انتخاب کردیم.» و حرف های پایانی رضا درباره روز ویژه اش:«باید بگویم روز ازدواجم، بهترین روز زندگی ام بود. مخصوصا اینکه در مشهد و با حضور همه خانواده و اقواممان برگزار شد. خیلی روز خوبی بود. بهتر از این نمی شد.»

رضا قوچان نژاد و همسرش

عکس گذاشتن حلقه ازدواج رضا قوچان نژاد در دست همسرش سوین بیات

 سروین بیات خواهر ستاره سینما ساره بیات می باشد که با فوتبالیست کشورمان رضا قوچان نژاد ازدواج کرده و مراسم عقد و ازدواج آنها نیز در روزهای ابتدایی سال 1395 در مشهد مقدس برگزار شد.

عکس های مراسم و جشن ازدواج رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات

ازدواج رضا قوچان نژاد

ساره بیات در مراسم عقد خواهرش با رضا قوچان نژاد
ازدواج رضا قوچان نژاد

جشن عقد رضا قوچان نژاد با سروین بیات
ازدواج رضا قوچان نژاد

عکس دو نفره رضا قوچان نژاد و سروین بیات

رضا قوچان نژاد ، عکس لحظه حلقه انداختن رضا قوچان نژاد در انگشت همسرش

بهترین روز زندگی رضا قوچان نژاد و همسرش + عکس
: امتیاز : 3.7 تعداد رای : 142
برگرفته از جام جم - جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟
106 36
نظر کاربران
امید

امید

انشالله که خوشبخت بشن

پاسخ دادن 56 11
عالی

عالی

خوشبخت شید

پاسخ دادن 11 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف