نمناک ورزشفوتبال صحبت های رضا قوچان نژاد پس از متاهل شدن
قوچان نژاد ، رضا قوچان نژاد
قوچان نژاد که پسر مهربان و عاشق امام رضا (ع) است، با خواهر ساره بیات در مشهد و در بارگاره ملکوتی امام هشتم شیعیان به عقد یکدیگر در آمدند.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1395

اولین گفت و گو با قوچان نژاد بعد از ازدواج با خواهر ساره بیات

رضا قوچان نژاد هم متاهل شد؛ مهاجم محبوب تیم ملی. او که بزرگ شده هلند است و عاشق امام رضا(ع). پسر مهربان مشهدی، روز 11 فروردین همزمان با روز زن با همسرش در حرم امام هشتم شیعیان، ازدواج کرد تا ناگهان به صدر اخبار برگردد.قوچان نژاد با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر محبوب و سرشناش سینما و تلویزیون ازدواج کرد.خبر ازدواج او، در واقع مثل بمب صدا کرد.

رضا قوچان نژاد

رضا گوچی که از این اتفاق بسیار خوشحال است، ابتدا برای مردم ایران و آنها که به او تبریک گفتند، پیغام ویژه ای دارد:«باید از همه کسانی که تبریک گفتند تشکر کنم. با پیغام تبریک شان، من را سورپرایز کردند. دعا می کنم در سال جدید همه آنها و تمام مردم ایران سالم، سلامت و خوشبخت باشند.» اما چرا رضا و همسرش 11 فروردین را انتخاب کردند؟ گوچی پاسخ می دهد:«چه اتفاقی بهتر از اینکه روز زن ازدواج کنیم. این روز را خودمان انتخاب کردیم.» و حرف های پایانی رضا درباره روز ویژه اش:«باید بگویم روز ازدواجم، بهترین روز زندگی ام بود. مخصوصا اینکه در مشهد و با حضور همه خانواده و اقواممان برگزار شد. خیلی روز خوبی بود. بهتر از این نمی شد.»

قوچان نژاد ، اولین گفتگوی رضا قوچان نژاد بعد از ازدواجش با سروین بیات

صحبت های رضا قوچان نژاد پس از متاهل شدن
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 27
برگرفته از خبرورزشی/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف