نمناک ورزشفوتبال دزدی تاریخی رضا قوچان نژاد در خاک کره جنوبی
رضا قوچان نژاد ، کره جنوبی و ایران
رضا قوچان نژاد در آخرین بازی با کره جنوبی گل تاریخی زیبایی را به ثمر رساند که زمینه ساز صعود تیم ملی ایران به جام جهانی شد.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396

گل تاریخی رضا قوچان نژاد در کره جنوبی

آخرین گل ایران در خاک کره جنوبی را رضا قوچان نژاد زد. سال 2013 تیم ملی ایران در یک بازی تاریخی موفق شد کره جنوبی را در اولسان با یک گل شکست دهد. زننده آن گل تاریخی که زمینه ساز صعود ایران به جام جهانی برزیل شد، کسی نبود جز رضا قوچان نژاد. حالا او دوباره به کره جنوبی برگشته است و این سفر برایش یادآور کلی خاطره خوب است. هنوز همه یک سوال از رضا دارند. اینکه چطور در آن بازی تاریخی، توپ را از جلوی بازیکن کره که مالکیت آن را داشت ربود. هنوز خیلی ها می گویند اگر هر مهاجم دیگری جای او بود دنبال آن توپ نمی رفت.

 

رضا قوچان نژاد

گل تاریخی قوچان نژاد به کره

 رضا در این باره می گوید:«من می دانستم توپ را می گیرم. بازی سخت بود. موقعیت کم گیر می آمد. فشار روی تیم ما زیاد بود. من در آن موقعیت حس کردم که مدافع من را نمی بیند. همین طور هم بود. او من را ندید. گفتم صد درصد روی توپ بروم و آن را بدزدم. بقیه اش را هم که دیدید.»

دزدی تاریخی رضا قوچان نژاد در خاک کره جنوبی

دزدی تاریخی رضا قوچان نژاد در خاک کره جنوبی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف