نمناک اخبارفرهنگ و هنر رضا مقدسی فعال رسانه ای درگذشت + بیوگرافی و عکس
رضا مقدسی ، رضا مقدسی فعال رسانه ای
رضا مقدسی فعال رسانه ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر صبح امروز جمعه 13 بهمن ماه 1396 دار فانی را وداع گفت.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1396

رضا مقدسی فعال رسانه ای دار فانی را وداع گفت

رضا مقدسی فعال رسانه ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر پس از طی یک دوره طولانی بیماری، صبح امروز جمعه 13 بهمن دار فانی را وداع گفت.

زنده یاد مقدسی از فعالان رسانه ای بود که در سال 1346 در مشهد مقدس متولد شد و فعالیت رسانه ای را از دوران دانش آموزی و با نوشتن در نشریه دانش آموزی آغاز و سال ها به عنوان خبرنگار فعالیت کرد.

رضا مقدسی

رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر و فعال رسانه ای

حضور در بخش های مختلف تحریریه صدا و سیما، دبیری سرویس های جامعه و سیاسی روزنامه جام جم، قائم مقامی همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعاملی خبرگزاری مهر و مدیرمسئولی روزنامه بین المللی تهران تایمز و... بخشی از سوابق زنده یاد مقدسی است.

بر اساس این گزارش، در ایامی که این چهره باسابقه عرصه رسانه و مطبوعات، درگیر بیماری شدید بود، چهره های مختلف فرهنگی، رسانه ای و سیاسی، در منزل و بیمارستان از وی عیادت کردند.

رضا مقدسی که در طول سال های فعالیت فرهنگی و رسانه ای همواره به عنوان یک چهره پیشرو، ارزشی و ولایت مدار شناخته شده و از او به عنوان روزنامه نگار تراز انقلاب اسلامی یاد می شود، فعالیت در این عرصه را از سن 20 سالگی و در روزنامه قدس شروع کرد.

وی در ادامه همکاری با این روزنامه، مسئولیت هایی نظیر پروژه سراسری روزنامه قدس و سردبیری و معاونت مدیر مسئول این روزنامه در تهران را نیز عهده دار شد و بعدها در بخش های مختلف تحریریه صدا و سیما، دبیری سرویس های جامعه و سیاسی روزنامه جام جم، قائم مقامی مدیرمسئول همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعامل شرکت ارتباطات روزنامه ایران، مدیرمسئولی روزنامه بین المللی تهران تایمز و مدیرعاملی خبرگزاری مهر ایفای نقش کرد.

پست های گسترده و فعالیت میدانی مقدسی در عرصه رسانه، از وی مدیر و صاحب نظری باتجربه در زمینه روزنامه نگاری انقلاب اسلامی ساخت. این مدیر پیشکسوت علاوه بر روزنامه نگاری، سوابقی در زمینه مدیریت روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فعالیت های تشکیلاتی در حوزه روزنامه نگاری داشت و دو دوره عضو هیئت مدیره انجمن روزنامه نگاران مسلمان بوده است.

علت درگذشت رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر

رضا مقدسی فعال رسانه ای درگذشت + بیوگرافی و عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف