نمناک سبک زندگیروابط عاطفی رفتارهای بد زنان که باعث اذیت همسرانشان می شود
رفتار با همسر ، رفتار اشتباه
برخی از زنان با رفتارهای زشت و ناپسند خود باعث دلزدگی و برخورد سرد همسران خود می شوند.اما همین رفتارهای زشت ممکن است نعمت بوده و باعث پیشرفت زندگی شوند.

3 اشتباه رفتار با همسر که درست می باشند

اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشید برای شما نکاتی در این رابطه قرار داده ایم که این رفتارهای خانم ها مردان را اذیت میکند چه هستند و ریشه ی آن ها کجا می باشد.یکی از روانشناس های ایرانی میگوید:معمولاً مردان از 3 رفتار زنان گله مند هستند؛ اما نمی دانند که رفتارها نعمتی است از طرف خداوند که باعث منفعت و پیشرفت آنها می شود.

رفتار اشتباه با همسر

1-پرحرفی

برخی از مردان از پرحرف بودن زنان گله مند هستند. اگر مرد بداند که پرحرفی زنان بسیار مفید است و این رفتار نعمتی از جانب خداوند است که به زنان داده تا بتوانند از این طریق روابطی عاطفی با همسرشان ایجاد کنند. اگر زنان مانند مردان کم حرف باشند، همه دنیا و عالم منزوی می شوند و رابطه صمیمی و خوبی وجود ندارد. پرحرفی زنان باعث می شود که فرزند آنها تکلم یاد بگیرد. از زمانیکه مادر باردار است تا زمانیکه به دنیا می آید با فرزندش حرف می زند و در رفتار و تکلم فرزند تاثیر بسزایی دارد.

2-خرید کردن و حس تنوع طلبی

برخی از مردان زنان را به خریدن اشیاء تزیینی و متنوع و هزینه کردن بی مورد متهم می کنند؛ اما نمی دانند که اگر این خصوصیات در زنان وجود نداشت، تنوع غذا، جذابیت های محیطی که خود یک نعمت محسوب می شود، نبود و مردان از آن بی بهره بودند.اگر زندگی فقط براساس ذائقه مردان بود، همه افراد مانند انسانهای اولیه در غار زندگی می کردند.

این رفتار زنان باعث می شود تا تنوع در دنیای پیرامون مردان ایجاد شود و از آن لذت ببرند. زمانی که مرد توجه ای به این زیبایی ها و تنوع نکند، به نظرش افراط می آید وهمیشه از این بابت شاکی است که زن هزینه بی مورد می کند و با این کار همسرش مخالف است. زنان باید سلیقه مردان را هم در این مورد به کار گیرند تا احساس نارضایتی نکنند. 

3- چشم هم چشمی

چشم و هم چشمی زنان یکی دیگر از رفتارهایی است که موجب آزار مردان می شود؛ اما مردان باید بدانند که اگر این خصوصیات نباشد البته نه در حد افراط، رقابت ایجاد نمی شود و هیچ انگیزه و پیشرفتی در زندگی آنها صورت نمی گیرد.

رفتارهای بد زنان که باعث اذیت همسرانشان می شود

رفتارهای بد زنان که باعث اذیت همسرانشان می شود
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 28
برگرفته از برنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 24 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف