نمناک سرگرمیگوناگون رفتار شرم آور عده ای با یک لاک پشت ماده + عکس
یکی از لاک پشت های غول پیکر کمیاب برای تخم گذاری به ساحل آمده بود که در مسیر بازگشت به دریا گرفتار تفریح زشت و شرم آور تعدادی مرد شد.

رفتار غیر انسانی با لاک پشتی که به ساحل آمده بود

سالهاست که رفتار نامناسب انسان ها با حیوانات و حیات وحش عامل نگرانی است و موجب ناراحتی اما هیچ احساس و واکنشی تا زمانی که همه ی انسان ها به ارزش واقعی این مخلوقات خداوند پی نبرند کارساز نیست و دیدن تصاویری مثل انچه در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید خود گواه این مسئله است ، تصاویری که از لحظات تلخ خوش گذرانی عده ای با یک لاک پشت غول پیکر گرفته و منتشر شده است.

لاک پشت ماده

رفتار زشت با یک لاک پشت

مردم محلی یکی از شهرهای ساحلی اندونزی با دیدن گونه ای کمیاب از لاک پشت غول پیکر در ساحل که از قرار معلوم بعد از تخم گذاری در آن محوطه در حال بازگشت به دریا بود به سمت او هجوم برده و برای ثبت تصاویری متفاوت به آزار حیوان بینوا پرداختند.تصاویر به خوبی گویای اقدام زشت و تلخ آنهاست و ترجیح دادیم ویدئو را منتشر نکنیم.

لاک پشت غول پیکر

رفتار شرم آور افرادی با یک لاک پشت ماده

در ویدئوی منتشر شده از این اقدام زشت که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و واکنش های تندی دریافت کرد دیده می شود که گروهی در حال سواری گرفتن از لاک پشت بینوا هستند و به نوبت روی لاک او سوار شده و حرکت می کنند ؛ تلخ ترین صحنه و رفتار زمانی است که لاک پشت در حال حمل انسان ها روی لاک خود قصد ورود به آب و رهایی از شر انها را دارد اما مردی از عقب یکی از پاهای لاک پشت را گرفته و با کشیدن او مانع از رسیدنش به آب میشود و در نهایت بعد از دقایقی خوش گذرانی شرم آور لاک پشت رها شده و به آب میرسد.

لاک پشت

تصاویری از رفتار شرم آور تعدادی مرد با لاک پشت ماده

 

رفتار شرم آور تعدادی مرد با یک لاک پشت ماده

رفتار شرم آور عده ای با یک لاک پشت ماده + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف