نمناک فرهنگ و هنرچهره ها انتقاد پزشکان از رفتار عجیب حامد بهداد
حامد بهداد ، رفتار زشت حامد بهداد
عباس هنردوست در واکنش به اقدام حامد بهداد که در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت روز پزشک، عکس حکیم بوعلی سینا را به صورت برعکس منتشر کرده بود واکنش نشان داد.

واکنش پزشکان به بی احترامی حامد بهداد به حکیم ابوعلی سینا

حامد بهداد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون همزمان با روز پزشک در اقدامی درخور تامل پستی کنایه آمیز را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

وی عکس ابوعلی سینا را به صورت وارونه در صفحه خود به نمایش گذاشته و هیچگونه توضیحی برای آن ننوشته است. از هشتگ "عباس کیارستمی" در قسمت متن می توان حدس زد که حامد بهداد به دلیل مرگ این کارگردان نامی اعتراض دارد. در عکس پروفایل حامد بهداد نیز عنوان " عباس کیارستمی، خطای پزشکی" به چشم می خورد.

کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام واکنش های متفاوتی را به این پست کنایه آمیز نشان داده اند که اغلب آنها انتشار تصویری واراونه ابوعلی سینا را نهی می کند.

عباس هنردوست در واکنش به اقدام حامد بهداد که در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت روز پزشک، عکس حکیم بوعلی سینا را به صورت برعکس منتشر کرده بود، اظهار داشت:باید برخورد لازم با این بازیگر به دلیل این اقدام ناپسند به صورت جامع انجام گیرد.

 حامد بهداد

بی احترامی حامد بهداد با واکنش پزشکان مواجه شد

وی افزود:شخصیت حکیم بوعلی سینا بسیار بالا بوده و توهین به آن امری بسیار قبیح و ناپسند است؛ لذا سازمان صدا و سیما، نظام پزشکی و بسیج جامعه پزشکی باید اقدامات لازم را جهت برخورد با این رفتار ناپسند انجام دهند.

وی اظهار داشت:پزشکی از مقدس ترین حرفه های بشر بوده و در دین اسلام نیز دو علم ادیان و ابدان بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ لذا انجام چنین رفتاریی ناپسند بسیار جای تاسف دارد و تنها شخصیت خود فرد را نشان می دهد.

هنردوست با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی پزشکان یکی از این خدمت ها را به مردم انجام داده و تعداد زیادی شهید و جانباز تقدیم انقلاب کرده اند گفت:پزشکان با جان و دل فعالیت کرده و در جهت کمک به بیماران اقدامات لازم را انجام می دهند.

این دندانپزشک خاطرنشان کرد:افراد باید حد و اندازه خود را در اظهار نظر ها در نظر بگیرند و هرکس به اندازه سواد و فهم خود صحبت کند. پزشکان اهل مضحکه کردن نیستند و کسی که شخصیت حکیم ابوعلی سینا و پزشک را زیر سوال برده در واقع نشان از شخصیت خودش داشته است.

وی در پایان گفت:مردم نسبت به اقدامات پزشکان آگاه بوده و به آنها اعتماد و اطمینان دارند و با انجام چنین رفتارهای ناپسندی توسط تعداد معدودی افراد وجه آنها خدشه دار نخواهد شد.

انتقاد پزشکان از رفتار عجیب حامد بهداد

انتقاد پزشکان از رفتار عجیب حامد بهداد
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 17
برگرفته از خبر ایرانی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 9
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف