نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون رفتار فرزاد حسنی در برنامه اکسیر آیتم نمایشی بود!
فرزاد حسنی ، رفتار زشت فرزاد حسنی
تهیه کننده «اکسیر» درباره ی آیتمی که موج انتقادها را به رفتار فرزاد حسنی مجری برنامه به همراه داشت، توضیحاتی ارائه کرد.شریفی گفت:رفتار مجری برنامه صرفا یک آیتم نمایشی بوده است.
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1395

 رفتار فرزاد حسنی در برنامه اکسیر آیتم نمایشی بوده است!

 
مصطفی شریفی تهیه کننده «اکسیر» درباره ی آیتمی که موج انتقادها در شبکه های اجتماعی را به رفتار مجری برنامه به همراه داشت، توضیحاتی را ارائه داد.

شریفی تأکید کرد:آیتمی که از آن توهین به تماشاگر حاضر در این برنامه برداشت شده است، صرفا یک آیتم نمایشی بوده است و عده ای غرض ورزانه بخشی از این آیتم را با سانسور منتشر کرده اند که باعث شده اند احساسات مردم جریحه دار شود.

او گفت:اگر کسی ناراحت شده است از طرف آدم های مغرض از آن ها عذرخواهی می کنم. مطمئنا از این پس سناریوی زیباتری خواهیم داشت و قبل از آن به مخاطب یادآوری می کنیم که آیتم نمایشی است.
 
 
فرزاد حسنی
 


شریفی با تأکید بر اینکه آیتم پخش شده از تلویزیون صرفا نمایشی بوده است، یادآور شد:متأسفانه چهار سکانس اصلی در این آیتم به شکلی غرض ورزانه حذف شده است؛ در حالی که این سکانس ها بخش های خنده آور زیادی داشت.

این تهیه کننده سپس در توضیحی با طرح این پرسش که چرا برخی ها صبر ندارند و می خواهند احساسات مردم را بازی دهند، گفت:ما در «اکسیر» یکسری از موضوعات پزشکی را در قالب نمایشی کار کردیم و این آیتم هم جزو همان نمایش ها بود. در این آیتم هم اگر یک هفته صبوری پیشه می کردید متوجه می شدید که آیتم نمایشی است.

شریفی سپس با تأکید بر اینکه جمشید به عنوان بازیگر و هنرور ما در برنامه «اکسیر» حضور دارد، بیان کرد:آن دوستانی که پشت این ماجرا بودند با احساسات مردم بازی کرده اند. ما در این آیتم یک سناریوی نمایشی داشته ایم که این هنرجو هر بار به پاسخ مجری برنامه جواب می دهد با واکنشی روبرو می شود. در حالی که فیلم سانسور شده ای از این آیتم در فضای مجازی منتشر شده است و برداشت ها به نوعی است که انگار این فرد به عنوان یک آدم ساده زیر پا له شده است؛ در حالی که این گونه نبوده است و در برنامه های بعدی خود جمشید حضور خواهد داشت و آن را مطرح خواهد کرد که ماجرا این طور نبوده است.

این تهیه کننده در توضیحی دیگر با اعتقاد بر اینکه در برنامه «اکسیر» تلاش کرده اند پیشرو عمل کنند، گفت:وقتی می خواهیم متفاوت عمل کنیم ممکن است این تفاوت به مزاج مخاطب خوش نیاید. در حالی که اگر به برنامه با دقت نگاه کنید این برداشت ها خیلی کمتر به ذهن متبادر می شود.

او سپس درباره حاشیه های پیش آمده در این برنامه گفت:اتهام چیست و متهم کیست؟ در حال حاضر اتهامی که وجود دارد این است که یک کارگر ساده را به برنامه آورده و آبرویش را برده اید. اگر جز این باشد که بوده است چگونه می توانید این سوء تفاهم را پاسخ دهید؟

شریفی در پایان گفت:متأسفانه ویدئویی که منتشر شد سانسور شده و دروغ است و ویدئوی اصلی این برنامه بعدازظهر قرار است منتشر شود. متأسفانه 90 درصد از دروغ هایی که در فضای مجازی منتشر می شود، مدیریت شده است.

رفتار فرزاد حسنی در برنامه اکسیر آیتم نمایشی بود!

برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 28
نظر کاربران
مهدی

مهدی

باسلام وخسته نباشی ب حضورشماوزیرمحترم فقط متاسفم حتی اگرنمایش باشه شمابایدبرای مرپم ارزش قایل باشیداینطورمجریهاچ بهترک ممنوع الکاربشن باتشکر

پاسخ دادن 5 0
مهدی

مهدی

فرزاد حسنی در برنامه ی مردم چی میگن خواست اشتباهش را توجیه کنه بدتر خراب کرد . چون پشت صحنه نمایشش را نشان داد خوب سوالی که تو ذهن ایجاد میشه اینه که اون از کجا میدونست که این نمایش بازتاب دارد که از پشت صحنه فیلم گرفته وبعد در برنامه اون بنده ی خدا یک لحظه شوکه شده بودچون اون بازیگری بلد نبود درصورتش هویدا بود.

پاسخ دادن 5 0
کوثر

کوثر

خیلی نهایت چی بگم .....واقعا ازطرف فرزادحسنیه خیلی ........

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف