نمناک سرگرمیدیدنی ها زنده ماندن دختر 6 ساله بعد از رفتن زیر چرخ ماشین!+فیلم
رفتن زیر ماشین ، فیلم
کلیپی هولناک از تصادف عجیب یک بی ام دبلیو با دختربچه 6 ساله هر بیننده ای را متعجب می کند ، کودک خردسال بعد از رفتن زیر ماشین زنده می ماند.
بازدید : 3,507 نفر

زنده ماندن دختربچه 6 ساله بعد از رفتن زیر چرخ ماشین!

رفتن زیر ماشین و زنده ماندن ! دوربین های مداربسته در غرب "جاوا" اندونزی حادثه هولناکی را ضبط کردند که در کمال ناباوری بعد از تصادف کودک خردسال زنده ماند.

 Dramatic footage shows the heart-stopping moment a six-year-old girl was run over by a car but incredibly survived after a group of bystanders managed to free her.

 

نجات معجزه آسای دختر 6 ساله بعد از تصادف هولناک و رفتن زیر ماشین

"آماندا فاهرونسیا" در حال راه رفتن خسته می شود و به حالت نیمه می نشیند در همین حین خودروی بی ام دبلیو نقره ای رنگی از فرعی کنار محل پارک موتورها خارج شده و از روی او عبور می کند ، صحنه ی هولناکی بود و دوربین به خوبی نشان می دهد که اتومبیل در حین حرکت یک لحظه از زمین ارتفاع می گیرد درست مثل حالتی که از روی یک سرعت گیر رد می شود .

در همان لحظه راننده خودرو را متوقف می کند و والدین کودک به سرعت کنار خودرو می آیند ، موتور سواران حاضر در صحنه به سرعت جلوی خودرو را بلند می کنند تا کودک را از زیر چرخ نجات دهند.

به گزارش وب سایت منبع خوشبختانه کودک بعد از تصادف زنده و در وضعیت خوبی قرار دارد.

 کلیپ زنده ماندن دختربچه 6 ساله بعد از رفتن زیر چرخ های ماشین

 

زنده ماندن دختر 6 ساله بعد از رفتن زیر چرخ ماشین!+فیلم

زنده ماندن دختر 6 ساله بعد از رفتن زیر چرخ ماشین!+فیلم
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف