دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی رفع نقطه های سرسیاه بینی در 5 دقیقه + عکس
سرسیاه بینی ، جوشهای سرسیاه بینی
نقطه های مزاحم سرسیاه روی بینی و چانه را با یک روش خانگی سریع و راحت پاک کنید. برای انجام این روش نیاز به وسایل و مواد خاصی نخواهید داشت.
بازدید : 28,912 نفر

رفع سریع نقطه های سرسیاه روی بینی در خانه

وجود نقطه های سرسیاه روی بینی اصلا ظاهری خوشی ندارد و چهره شما را از زیبایی دور می سازد. حاضرید انواع کرم ها یا روش های درمانی مختلف طب سنتی و نوین را امتحان کنید تا از شر این نقطه های زشت سرسیاه خلاص شوید . روش های مختلف که اثرشان در رفع نقاط سرسیاه ثابت شده است گاهی به دلیل طولانی شدن دوره درمان خسته کننده می شوند اما برای رسیدن به هدف همیشه راههای میانبر و سریعتر هم وجود دارد ، همان روشی که در بخش زیبایی دنیا مد نمناک به شما معرفی خواهیم کرد.

از بین بردن سریع نقطه های سرسیاه روی بینی با خمیر دندان:

 
سرسیاه بینی

درمان خانگی و راحت نقاط سرسیاه بینی

به سادگی و با استفاده از یک مسواک زبر و خمیردندان ساده برای تمیز کردن نقطه های سرسیاه روی بینی دست به کار شوید. برای این کار کافی است در یک ظرف مقداری خمیرندان ریخته و آن را با مسواک کمی هم بزنید تا حالت سفتی ان از بین برود .اگر خمیردندان شما خیلی سفت و غلیظ بود می توانید با چند قطره آب آن را رقیق کنید.ابتدا پوست بینی را با آب ولرم بشویید تا لایه چربی و یا آرایش روی ان پاک شود سپس مسواک آغشته به خمیر دندان را روی بینی بکشید به طوری که تمام قسمتهای روی بینی که نقطه های سرسیاه دارد با ان پوشانده شود. اجازه دهید تا خمیر دندان 5 دقیقه روی پوست باقی بماند و بعد از ان با یک پد مرطوب خمیر را از روی بینی پاک کنید. پوست بینی را با آب ولرم خوب شستشو دهید و با یک حوله خشک کنید . بعد از خشک شدن پوست بینی اثر این روش را مشاهدهخواهید کرد.

سرسیاه بینی , درمان نقاط سرسیاه بینی و چانه

منبع : گروه ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 98 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف