نمناک اخبارحوادث اخراج خدمه هواپیما به جرم رقص و آواز حین پرواز
رقص و آواز ، رقص و آواز در هواپیما
پنج نفر از خدمه هواپیمای یک شرکت جت ایرویز هند به دلیل اجازه برپایی رقص و آواز در حین پرواز از کار برکنار شدند.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1394
بازدید : 5,268 نفر

رقص و آواز در هواپیما

شرکت هواپیمایی جت ایرویز هند که مهم ترین خط هوایی دولتی در هند است، 5 تَن از خدمه خود را به دلیل اینکه به یک خواننده بالیوود اجازه دادند از سیستم اعلام در پروزا هواپیما برای اجرای کنسرت درحضور مسافران استفاده کند، از کار بیکار کرد.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، جت ایرویز در بیانیه ای در همین زمینه اعلام کرد که تمام خدمه کابین پروزا ملزم هستند پس از برخاستن هواپیما وظایف خود را طبق مقررات و روش های عملیاتی که به آن ها آموزش داده شده، با دقت کامل انجام دهند.
 
این پرواز که درمسیر بمبئی به جادپور در حال پرواز بود ماه گذشته به یک خواننده بالیوودی که از مسافران این پرواز بود اجازه داد از سیستم اعلام هواپیما به جای میکروفون استفاده کرده و آهنگ های درخواستی دیگر مسافران هواپیما را اجرا کند. این اقدام توسط مسافران فیلمبرداری شده بود در رسانه های اجتماعی منتشر شد که انتقادهای شدیدی را در زمینه تخطی از مقررات و معیارهای سلامت پرواز و ایمنی مسافران برانگیخت. در نتیجه مدیران سازمان هواپیمایی هند DGCA نیز 5 تن از خدمه این پرواز را به دلیل تخطی از مقررات الزامی ایمنی از کار برکنار کرد.
 
خواننده بالیوودی نیز با انتقاد از این واکنش مقامات هواپیمایی هند آن را رفتاری حاکی از عدم تحمل و مدارا توصیف کرد. او اظهار داشت که خودش قبلا شاهد برگزاری یک شوی مد لباس در یک پرواز بوده و کنسرت کوچکی را نیز در هواپیما مشاهده کرده است.
 
شرکت هوایی جت ایرویز بزرگ ترین شرکت هوایی هند است. در سال 2014 نیز در مورد مشابهی که در پروازی متعلق به شرکت هوایی خصوصی اسپایس جت هند رخ داد، خدمه این خط هوایی نیز پس از انتشار ویدئویی که آنان را درست در میانه پرواز، در حال رقص نشان می داد، از کار برکنار کرد.

اخراج خدمه هواپیما به جرم رقص و آواز حین پرواز

اخراج خدمه هواپیما به جرم رقص و آواز حین پرواز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف