نمناک اخبارسیاست فیلم لو رفته از رقص مفتی سعودی در کنسرت
رقص مفتی سعودی ، رقص مفتی سعودی
رقص مفتی سعودی کاربران فضای مجازی را به جان هم انداخت ، این واعظ سرشناس عربستانی که در حالت غیرطبیعی به رقص و پایکوبی می پردازد فتواهای مخصوصی در مورد رقص داشته.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1396

رقص مفتی سعودی در حالت غیرعادی کاربران را به جان هم انداخت

ویدیویی منتشرشده از رقص علی المالکی یک واعظ سرشناس سعودی کاربران را به اظهار نظر در این باره واداشت و هرکدام درباره او نظری ارائه دادند.این واعظ مشهور که به صدور فتواهای بی پایه و اساس و مال اندوزی شهرت دارد چندی پیش دختران را مایه ننگ اعلام کرد و هنگامی که با سیل عظیمی از مخالفت ها و واکنش ها مواجه شد سعی کرد به طریقی روی فتوای خود سرپوش بگذارد.

اکنون این واعظ خبرساز با شرکت در یک رقص دسته جمعی که به روایت برخی رسانه های عرب زبان در یک جشن و به گفته دیگر پایگاه های خبری در یک کنسرت، جنجالی دوباره در شبکه های اجتماعی به پا کرده است و ناگفته نماند که ظاهرا این خطیب در فیلم مذکور حالت سرمستی عجیب و غیر طبیعی دارد.گفتنی است؛ هشتگی با عنوان «رقصة علی المالک» در شبکه های اجتماعی به راه افتاد که بستری مناسب برای جنگ مجازی مخلفان و هواداران او را فراهم کرد.

عده ای از آنها حقیقی بودن این ویدیو را با حضور به اصطلاح« مرد دین » در حال رقص تکذیب کردند چرا که او پایکوبی و موسیقی را حرام اعلام کرده بود در حالی که برخی دیگر با اطمینان هویت وی را در این فیلم تایید کرده اند.

یکی از فعالان سعودی به تمسخر در این باره گفت:"واعظ بزرگ اینگونه درحال تبلیغ دین ماست".

کابری درپاسخ به وی گفت:این واعظ با اقدام شرم آوری که انجام داد تنها شخصیت خود را معرفی کرد به عبارتی این حرکت معرف شخصیت اوست نه معرف دین ، این دو موضوع متفاوت بوده و به یک دیگر ارتباطی ندارند پس به خاطر کار او دین را زیر سوال نبرید.ترکی بن رشید الزلامی کاربر دیگر در دفاع از علی المالکی نوشت نوشت:اصل این فیلم بدون موسیقی است و عدهای در دشمنی با این مرد برای ریختن ابروی وی دست به شیطنت و میکس موسیقی روی این فیلم زده اند.

در واکنش به سخنان این هوادار کابر دیگری اینگونه عنوان کرد که حتی اگر حرف تو درست باشد، در اصل ماجرا تاثیری نمی گذارد و چیزی از گناه او کم نمیکند، رقص رقص است حالا چه با موسیقی و چه بدون آن!

ویدئوی رقص جنجالی مفتی و واعظ سرشناس سعودی در یک کنسرت 

 

رقص مفتی سعودی در حالت نامناسب در کنسرت + ویدئو

فیلم لو رفته از رقص مفتی سعودی در کنسرت
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف