نمناک اخبارجامعه ارتباط جنجالی پسربچه عرب با کریستینا کراکت مدلینگ + عکس
کریستینا کراکت ، پسربچه عربستانی عاشق مدلینگ آمریکایی
کریستینا کراکت مدلینگ و ستاره شبکه های اجتماعی آمریکا با رد و بدل کردن ویدئوهای جنجالی از سوی پسربچه عربستانی بار دیگر تبدیل به تیتر داغ خبرها در این کشور شد.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1395

ارتباط کریستینا کراکت با ابوسین ، پسربچه عربستانی

پسر عربستانی به نام «ابو سین» به علت تبادل ویدیو با کریستینا کراکت، ستاره شبکه های اجتماعی در آمریکا، به تحمل چندین سال حبس محکوم شده است.به گزارش فرادید، کلنل فواض المیمان، سخنگوی پلیس ریاض، گفت:«ویدیوهای ابو سین انتقادات بسیاری را به همراه داشت. بسیاری از مردم خواستار تنبیه او بودند.»

 
کریستینا کراکت

عکس کریستینا کراکت و ابوسین پسربچه عربستانی


ابو سین و کریستینا کراکت کاملا تصادفی در یک سایت چت تصویری با هم آشنا شدند. سپس ویدیوهای مبادله شده بین آن ها، که شامل صحنه های رقص نیز بود، در وبسایت یوتیوب بارگذاری و از آن طریق هزاران "فالوئر" دریافت کردند. موانع زبانی بین ابو سین و کریستینا کراکت مشهود بود، اما ظاهرا این مسئله برای دنبال کنندگان آن ها اهمیت نداشت. 

کریستینا کراکت

رابطه پسربچه عربستانی با کریستینا کراکت 

کریستینا کراکت، 21 ساله، ابو سین را به یکی از چت های عمومی اش به نام "گستینگ" دعوت کرده بود. او می گوید:«من آن پسر عربستانی را به صفحه چت دعوت کردم. نمی دانستم او چه می گفت چون من اصلا عربی بلد نیستم، اما بقیه کاربران هم فکر می کردند که او خیلی بامزه است. همه از او خوششان آمده بود و فکر کنم که آن ویدیو خیلی سر و صدا کرد.»کریستینا کراکت در ادامه صحبت هایش گفت:«او زیاد انگلیسی صحبت نمی کرد و من تمام تلاشم را می کردم تا منظورم را به او بفهمانم؛ به همین خاطر ارتباط خوبی برقرار نکردیم... او حرکات موزون انجام میداد و بامزه بود.

کریستینا کراکت

عکس سلفی کریستینا کراکت مدلینگ آمریکایی

ابو سین حین چت تصویری در اتومبیل به همراه دو تن از دوستانش دستگیر شد. دوستان ابو سین می گویند که پیش از اتمام کلیپ، او دستگیر شد. اگر او در دادگاه مجرم شناخته شود، احتمالا باید سه سال حبس را تحمل کند. ابو سین در حال حاضر به قرار وثیقه آزاد شده است.

ارتباط جنجالی پسربچه عرب با کریستینا کراکت مدلینگ + عکس

ارتباط جنجالی پسربچه عرب با کریستینا کراکت مدلینگ + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از فرادید /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف