نمناک سرگرمیدیدنی ها رقص مامور پلیس وسط چهارراه! + عکس
پلیس ، رقص پلیس
یک پلیس در اقدامی عجیب در یکی از شلوغ ترین تقاطع های شهر ایندورِ هندوستان از حرکات رقص جکسون در هدایت رانندگان استفاده می کند.

رقص پلیس هندی وسط چهارراه!

پلیسی در اقدامی جالب و دیدنی روشی جدید برای راهنمایی و هدایت رانندگان در پیش گرفت،کانوار راجیت سینگ که به قول خودش از طرفداران مایکل جکسون است، جالب ترین امور پلیس ترافیک هند است. او با الهام از این ستاره ی دنیای موسیقی در یکی از شلوغ ترین تقاطع های شهر ایندورِ هندوستان از یکی از حرکات رقص جکسون با عنوان «مون واک» در حین انجام کارهای روزانه خود استفاده می کند. در حرکت «مون والک» رقصنده ظاهراً به جلو گام برمی دارد اما عملاً به سمت عقب حرکت می کند.
این پلیس راهنمایی و رانندگی از روش های مختلفی برای کمک به حل مشکل ترافیک در این خیابان های غالباً شلوغ شهر استفاده می کند که «مون والک» یکی از آن هاست.

پلیس
 
ظاهراً سینگ در گذشته قصد داشت رقصنده شود اما پس از دست دادن دو نفر از نزدیک ترین دوستانش طی یک تصادف رانندگی، به سراغ شغل فعلی اش آمد. او می گوید:به جای به عقب برگشتن از حرکت «مون والک» استفاده می کنم که گاهی عابران را سرگرم و مردم را به رعایت مقررات عبور و مرور تشویق می کند.

رقص مامور پلیس وسط چهارراه! + عکس

رقص مامور پلیس وسط چهارراه! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف