نمناک ورزشگوناگون درگذشت رقیب برزیلی سیامند رحمان در پارا المپیک 2016
سیامند رحمان ، فیلیپه ژوسه‌ آنو
فیلیپه ژوسه آنو رقیب برزیلی سیامند رحمان در مسابقات پارالمپیک ریو به دلیل ایست قلبی درگذشت، این وزنه بردار معلول برای شرکت در پارالمپیک 2016 بسیار امید داشت.
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1394

رقیب برزیلی سیامند رحمان وزنه بردار کشورمان درگذشت

رقیب برزیلی سیامند رحمان ملّی پوش وزنه برداری معلول آذربایجان غربی که در دسته سنگین وزن فعالیت می کند به علت ایست قلبی درگذشت و از حضور در مسابقات پارالمپیک باز ماند.

رقیب برزیلی سیامند رحمان در پارالمپیک 2016 درگذشت

« فیلیپه ژوسِه آنو » وزنه بردار معلول برزیلی که روز شنبه گذشته (23 ژانویه) در جریان مسابقات قهرمانی جهان موفق به شکستن رکورد قاره اش در دسته 107+ کیلوگرم شده بود، از دنیا رفت.

این وزنه بردار 42 ساله که با بلند کردن وزنه 206 کیلوگرمی به مدال طلا دست یافته بود، به دلیل ایست قلبی درگذشت.

درگذشت رقیب برزیلی سیامند رحمان در پارالمپیک

« سِر فیلیپ کراوِن » رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در این باره گفت:می خواهم عمیق ترین پیام تسلیت خود را به دوستان و خانواده بابت درگذشت غم انگیز ژوسِه آنو ابراز کنم. ژوسِه آنو یک انسان خوب و محبوب بود که در آستانه حضور در پارالمپیک 2016 ریو قرار داشت.

ژوسِه آنو چندی قبل و پیش از برگزاری رویداد پارالمپیکی 2016 گفته بود:اجازه نخواهم داد آخرین فرصتم برای کسب جواز حضور در پارالمپیک 2016 از دست برود. می خواهم شرایطم را حتی در این سن و سال حفظ کنم.

ژوسِه آنو که یک پلیس برزیلی بود، در سال 2000 به دلیل اصابت گلوله به ستون فقراتش معلول شد. او یکی از کسانی بود که برای کسب مدال در پارالمپیک تلاش می کرد و یکی از رقبای سیامند رحمان ، وزنه بردار کشورمان به شمار می رفت؛ هر چند فاصله زیادی با نماینده ایران داشت.

درگذشت رقیب برزیلی سیامند رحمان در پارا المپیک 2016

درگذشت رقیب برزیلی سیامند رحمان در پارا المپیک 2016
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از صراط نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف