نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی روش رقیق کردن لاک ناخن غلیظ شده + عکس
رقیق کردن لاک ، غلیظ شدن لاک
حتما شما هم بعد از گذشت مدتی شاهد غلیظ شدن لاک هایتان هستید, آن ها را دور نریزید و با این روش رقیق شان کنید.

آموزش رقیق کردن لاک ناخن

تاریخچه لاک ناخن برمیگردد به دوران چین باستان در آن زمان یعنی هزاران سال پیش چینی ها عادت داشتند ناخن های خود را به رنگ های مختلف درآورند. لاک ناخن چه اکیلیلی باشد چه مات و یا براق از سه ترکیب اصلی تشکیل میشود که عبارتند از:پایه تعلیق کننده, ماده رنگی و پلیمرهای چسبنده.

رقیق کردن لاک

رقیق کردن لاک غلیظ شده

یکی از مشکلات رایجی که پس از مدتی برای لاک ناخن ایجاد میشود غلیظ شدن آن ها است که میتواند دلایلی مانند محکم نبستن درب آن و عدم نگهداری درست و... داشته باشد. اگر لاک ناخن به هر دلیلی غلیظ شد میتوانید با این روش آن ها را دوباره رقیق و قابل استفاده کنید.

از ماده رقیق کننده ناخن استفاده کنید, رقیق کننده لاک ناخن در بازار وجود دارد و با آن میتوان لاک ها را قابل استفاده کرد کافیست یک قطره از آن را داخل شیشه لاک بریزید و درب لاک را ببندید, آن را برعکس کنید تا با هم مخلوط شوند.

لاک را تکان ندهید زیرا باعث ایجاد حباب هایی میشود که بعدا روی ناخن شما ظاهر میشوند و آن را خراب میکنند. اگر رقیق کننده لاک پیدا نکردید متوانید از استون خالص استفاده کنید فقط حواستان باشد که یک قطره کافی است زیرا اگر بیشتر استون بریزید لاک بیش از حد رقیق میشود و به درد نمیخورد.

روش رقیق کردن لاک ناخن غلیظ شده + عکس

روش رقیق کردن لاک ناخن غلیظ شده + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف