نمناک سبک زندگیروابط عاطفی عاشقانه های رمانتیک ترین مرد جهان + تصاویر
رمانتیک ، مرد عاشق
مردی که 40 سال برای همسرش نامه نوشت و لقب رمانتیک ترین مرد دنیا را از آن خود کرد، این مرد تا کنون حدود 10 هزار نامه برای همسرش کریستین نوشته است که هرکدام از این نامه ها برای یک روز بوده است.
بازدید : 35,500 نفر

زندگی رمانتیک ترین زوج جهان

عشق و علاقه چاشنی همه زندگی های مشترک است و مهارتهای ویژه ای را میطلبد که همیشه زن و مرد سعی دارند برای تداوم زندگی خود با ترفند های خاص این علاقه و دوست داشتن را پایدارتر کنند. در جریان فراز و نشیب های رابطه،گاهی اوقات به هم نزدیک می شوند و گاهی از یکدیگر فاصله می گیرند. معمولاً در زندگی زناشویی با گذشت زمان،احساسات رمانتیک،عشق و صمیمیت،کم می شود.
اما در بعضی موارد زوج هایی پیدا می شوند که نه تنها عشقشان به همدیگر کم رنگ نمی شود بلکه بخاطر عشق بلند مدتشان تبدیل به یه رمانتیک ترین زوج دنیا می شوند،یک مرد رمانتیک در طول 40 سال زندگی مشترک با همسرش هر روز برایش نامه عاشقانه نوشت تا رمانتیک ترین مرد دنیا لقب بگیرد.

زوج رمانتیک

عاشقانه رمانتیک ترین مرد جهان

آقای «بیل برسنن» ساکن شهر نیوجرسی تا کنون حدود 10 هزار نامه برای همسرش «کریستین» نوشته است که هرکدام از این نامه ها برای یک روز بوده است. این زوج استثنائی به تازگی سوژه رسانه های جهان شده اند و احتمالا بارها به این سوال پاسخ دادند که چطور توانسته اند به این موفقیت و میزان علاقه برسند؟
ملاقات این زوج عاشق برای اولین بار در سال 1974 در کلاس درسی که بیل مشغول تدریس در آن بود  اتفاق افتاد. کریستین دانش آموز بیل بود و به گفته بیل با دیدن او  رعد و برقی در دلش ایجاد شد.  همین دیدار باعث شد بیل و کریستین رفت و آمدشان باهم را بیشتر کنند و برای هم نامه و نقاشی هایشان را ارسال کنند.
آنها تمام نامه هایشان را نگه داشته اند و چند سال پیش به فکر بایگانی و منظم کردن این نامه ها افتادند. منظم کردن کارت ها و نامه های این زن و شوهر برای آنها یک سود دیگر هم داشت. به گفته بیل حالا هر وقت می خواهند روز  خاصی از زندگی شان را بررسی کنند و سراغ خاطره های آن دوران بروند در بایگانی منظم خود  نوشته های آن دوران را بیرون می آورند. به همین سادگی! مثلا یک روز در سال 1982 که بیل با همسرش به یک رستوران  رفته و در آنجا بعد از دیدن فیلم نوشیدنی هم خورده است. بیل معتقد است این نامه ها در اصل دفتر خاطرات زندگی عاشقانه آنهاست.

نامه عاشقانه

بایگانی 10 هزار نامه عاشقانه

بیل می گوید کلید یک زندگی عاشقانه این است که هردونفر برای آن تلاش کنند.« هیچوقت با عصبانیت نخوابید و باهم درباره همه چیز حرف بزنید و بحث کنید و هر بحثی را قبل از خواب باهم حل کنید. ما در طول این 40 سال هیچگاه باهم مبارزه نکردیم و اگر در مورد چیزی باهم اختلاف نظر داشتیم با استدلال های خود در مورد آن صحبت کردیم. ما هیچوقت در اتاق خوابمان تلویزیون نداشتیم و هر شب با نور شمع و موسیقی ملایم  شام خورده ایم.»

نامه عاشقانه

نامه های عاشقانه 

بیل و کریستین امیدوارند داستان زندگی عاشقانه شان الهام بخش زن و شوهرهای جوان باشند.« بسیار پیش آمده که به رستوران بروم و ببینم بسیاری از زوج های جوان که باهم آمدند به جای اینکه باهم حرف بزنند و به همدیگر نگاه و توجه کنند حواسشان به چیزهای دیگر است. آنها باید بدانند که لحظات باهم بودنشان گنج است و باید از آن لذت ببرند و به راحتی آن را از دست ندهند.»
احتمالا با شهرت این زن و شوهر مهربان بسیاری از زوج های جوان برای مشاوره و حل مشکلاتشان به آنها مراجعه خواهند کردو حتما سر بیل و کریستین حسابی شلوغ خواهد شد.

عاشقانه های رمانتیک ترین مرد جهان + تصاویر

عاشقانه های رمانتیک ترین مرد جهان + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 283
برگرفته از صراط - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 245 38
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف