نمناک سرگرمیدیدنی ها بالا رفتن رنج روور هیبریدی از 999 پله + فیلم
رنج روور هیبریدی ، ویدئوی دیدنی
رنج روور هیبریدی در یک پله نوردی بی سابقه همه را متحیر کرد ، این خودروی الکتریکی ثابت کرد که توانایی چنین نمایشی را در جاده ای کوهستانی نیز دارد.

رنج روور هیبریدی اولین خودرویی که از 999 پله بالا رفت

خودروی رنج روور هیبریدی جدید ثابت کرد که اتومبیل های الکتریکی می توانند با سخت ترین جاده ها کنار بیایند چرا که " Range Rover Sport P400e" اولین وسیله نقلیه برای صعود از 999 پله در چین بود. این خودروی الکتریکی یک جاده کوهستانی 11.3 کیلومتری که به صورت پله ای بود را سپری کرد. 

رنج روور هیبریدی

پله نوردی دیدنی رنج روور هیبریدی در چین

مدل بروزرسانی شده ی رنج روور اسپرت 2017 معرفی شد و براساس مشخصات اعلام شده از این شاسی بلند محبوب بزرگ ترین تغییر این مدل استفاده از پیشرانه جدیدی با نام اینجنیوم (Ingenium) و همچنین استفاده از سیستم سرگرمی و اطلاع رسانی بهینه سازی شده است. یکی از برجسته ترین نکات پیشرانه اینجینیوم استفاده از 2 سیستم اگزوز دوتایی است که آن را متمایز از سیستمهای دوتایی تکی موجود در پیشرانه های 8 و 6 سیلندر می کند؛ در پیشرانه های وی شکل یا خورجینی در هر سمت بلوک یک اگزوز تکی وجود دارد. البته در مدل SVR از سیستم اگزوز چهارتایی استفاده شده است.

 رنج روور هیبریدی

تصویری حیرت انگیز از رنج روور هیبریدی در حال بالا رفتن از پله های جاده ای کوهستانی 

ویدئوی دیدنی از پله نوردی رنج روور هیبریدی در چین

 

پله نوردی رنج روور هیبریدی از 999 پله در چین + فیلم

بالا رفتن رنج روور هیبریدی از 999 پله + فیلم
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف